Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nova Yapı, şimdi de inşaat malzemeleri üretimi sektöründe

Giriş Tarihi: 30.1.2013

Söke Organize Sanayi Bölgesi'nin ilk tesisi olma unvanına sahip şirket, yapmış olduğu çalışmalarla adından sık söz ettirmeye başladı

Nova Yapı, 2012 yılında madencilik ve inşaat sektöründeki tecrübelerinin birikimi olarak, bölgenin en büyük ve en modern yapı kimyasalları ve endüstriyel mineral hammadde tesislerini kurdu, inşaat malzemeleri üretimi sektörüne girdi. Nova Yapı, Aydın'a bağlı Söke Organize Sanayi Bölgesi'ne de öncülük yaptı, bölgenin ilk tesisi olma ünvanına erişti. Novachem Yapı Kimyasalları üretiminde, üç ana grupta üretim yapan grup, 35 çeşit su bazlı, akrilik dispersiyon esaslı iç cephe ve dış cephe inşaat boyaları ve mineral cephe kaplamalarıyla da dikkat çekiyor. Yapı kimyasalları alanında aynı çatı altında kaliteli, yenilikçi ürünler geliştirmek ve üretmek bilinciyle çalışmalarını sürdüren Nova Yapı, yapı malzemesi üretiminde ülkenin en önemli sektörel kuruluşları arasında yerini aldı.

YENİLİKÇİ ÜRÜNLER

Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştiren Novachem, yapı kimyasallarında Novamix, inşaat boyalarında Novapaint, ısı yalıtımında Novatech markası ile ulusal ve uluslararası projelerde hizmet vermekte. Sürdürülebilirlik ve çevreci yaklaşımı ile Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren Nova Yapı, kalite yönetimi, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetimi ve çevre yönetimi sistemleriyle hizmet ettiği yapı sektöründe çalışmalarına devam etmekte. Novachem, yapı malzemeleri sektörünün mevcut standartlarına uygun (TSE, TSEK, CE vb.) müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, güvenilir ve kaliteli üretim yaparak tüketicinin hizmetine sunmaktadır. Ülkemiz ekonomisi için yarattığı katma değerleri her zaman artırmayı ve sürdürülebilirlik içinde çevreye duyarlı davranarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nova Yapı, şimdi de inşaat malzemeleri üretimi sektöründe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN