Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni kent merkezinin simgesi Folkart Towers

Giriş Tarihi: 30.1.2013

40'ar kat yüksekliği ile İzmir'in gündemine oturan Folkart Towers, bittiğinde AB ülkelerinin en yüksek 5. ikiz kulesi olacak

Folkart Towers, 200'er metre yüksekliğindeki 40'ar katlı iki kulesiyle daha inşa halindeyken İzmir'in yeni kent merkezinin simgesi oldu. Tamamlandığında Avrupa'nın en yüksek 5. ikiz kuleleri olacak Folkart Towers, bünyesinde alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, ofis ve rezidanslar bulunan toplam 150 milyon dolarlık bir yatırım. 27 bin metrekare arsa büyüklüğüne sahip olan Folkart Towers; ortalama bin kişiye iş imkanı sağlayarak inşa edilecek. Faaliyete geçtiğinde de yaklaşık 4 bin kişinin çalışacağı ve yaşayacağı, günde ortalama 20 bin kişinin girip çıkacağı dev bir kompleks olacak. Ve İzmirdeki üçüncü projesi Folkart Towers inşaatı hızla ilerliyor.

YABANCININ GÖZDESİ
İnşaatı hızla ilerleyen Folkart Towers'da satışlar da aynı hızla devam ediyor. Lansmanının yapılmasından bu yana proje sadece İzmirli veya Türk yatırımcıların değil, yabancı yatırımcıların da ilgi odağı oldu. Şuanda 2 bin 500 dolar olan metrekare birim fiyatının proje bittiğinde, 4 bin dolar civarında olacağı öngörülüyor.

7 GÜN 24 SAAT ÇÖZÜM SUNACAK
Klasik apartman yönetimi ve kapıcı hizmeti artık çok geride kalacak. Çözüm hep yanıbaşlarında olacak.
Günlük bahçe bakımından posta dağıtım sistemine, çöp toplamadan her zaman ulaşabilecek teknik servis elemanlarına kadar birçok ihtiyaca cevap verecek çağdaş sistemle yönetilecek.
24 saat danışma, güvenlik, temizlik, servis ve teknik kadrolar mevcut olacak, 24 saat residence ev ve oda servis hizmetleri verilecek.
Ayrıca sinema, otel, restaurant, konser, tiyatro rezervasyonları, transfer, araç ve şoför kiralama, doktor, ambulans gibi çözümler anında sunulacak. 40 kattan oluşan Folkart Towers'ın en üst katlarında yer alan seyir teraslarından ise eşsiz İzmir manzarası seyredilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni kent merkezinin simgesi Folkart Towers
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN