Denizli'de şifa aradı

Boynundaki kireçlenmenin giderilmesi için Denizli'ye gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a, Colessae Termal Otel'de bir süre kür tedavisi uygulandı

Giriş Tarihi: 4.2.2013
Boynundaki kireçlenme nedeni ile Denizli'ye tedaviye gelen Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'a, Colessae Termal Otel'de kür tedavisi uygulanıyor. Binali Yıldırım, boynundaki kireçlenme nedeniyle tedavi için geldiği Denizli'de, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya'nın da yönetim kurulu üyesi olduğu Çetinkaya Mağazası'nın açılışını yaptı. Önceki gün akşam saatlerinde Denizli'ye gelen Binali Yıldırım, Karahayıt'taki Termal Colossae Otel'e geçerek, boynundaki kireçlenme nedeniyle kür tedavisi almaya başladı. Yıldırım'ın tedavisi bugün de sürdürülecek. Yıldırım, önceki gün öğle saatlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya'nın da yönetim kurulu üyesi olduğu Çetinkaya Mağazası'nın Sümerpark Alışveriş Merkezi'ndeki açılış törenine katıldı. Açılışa Denizli Valisi Abdülkadir Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana milletvekili Necati Çetinkaya, AK Parti Denizli milletvekilleri Mehmet Yüksel, Nurcan Dalbudak ve Bilal Uçar, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Çetinkaya Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Çetinkaya ile çok sayıda davetli katıldı. Çetinkaya Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye'deki 26. büyük mağazasını Denizli'de açtı.

DENİZLİ ŞİFA DAĞITIYOR

2250 metrekare kapalı alanda faaliyet göstermeye başlayan mağazanın açılışına katılan Binali Yıldırım, "Denizli'nin altı şifa dağıtıyor, üstü de bolluk, bereket ve üretim üssü. Aydınlık geleceğe yelken açmış gibi ilerleyen Denizli'ye ben de sadece açılış için değil, aynı zamanda şifa bulmaya geldim. 56 yıldır ucuzluk ve kaliteden taviz vermeden büyüyen Çetinkaya Grubu'nu kutluyorum" dedi. Bakan Yıldırım, yapımı bir türlü gerçekleşmeyen Denizli-Çameli yolu ile ilgili ilginç bir yorumda bulunarak, "Dünyanın yolunu yaptık, şu Çameli'nin yolunu bir türlü yapamadık. Bulduğumuz müteaahhit işi bırakıp gidiyor. Yolun yapımı için bir müteaahhit daha bulacağız. Aman Denizli buna sahip çıksın yolu tamamlayalım. Bu Çameli yolunu bitirmeliyiz" diye konuştu. Bakan Yıldırım, mağazayı gezerken basın mensuplarının sorusu üzerine, "Ankara'da ABD elçiliğine yapılan saldırıyı lanetledik. İçişleri Bakanımız faillerin belirlendiğini açıkladı. Biz artık gündemimizden terörü çıkarmak istiyoruz" dedi. Colossae Termal Otel'de boynundaki kireçlenme nedeniyle kür tedavisi alan Yıldırım, "Biraz olsun rahatladım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizli'de şifa aradı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN