Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esen, EBSO Meclis Başkanlığı'na aday

Giriş Tarihi: 4.2.2013

Eski Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Salih Esen, yeniden aday olmayan Meclis Başkanı Mehmet Tiryaki'yi kutladı, "Örnek davranış. Seçimlerde Meclis üyesi olursam, başkanlığa da aday olacağım" dedi

Eski Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, üç ay sonra yapılacak seçimler öncesi yeniden aday olmayan Meclis Başkanı Mehmet Tiryaki'nin bu etik davranışının örnek olması gerektiğini söyledi. EBSO'da Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve Meclis Başkanı Mehmet Tiryaki'nin uyumlu bir yönetim sergilediğini belirten Esen, ertelenen seçimlerde Meclis üyesi olması halinde, Başkanlığa aday olacağını ve Tiryaki'den alacağı bayrağı daha ileriye götürmek için çalışacağını açıkladı.

"POZİTİF BAKMALIYIZ"
EBSO'nun Türkiye'nin en değerli ve kıymetli işadamlarından oluşan, Ege'nin yüzakı bir kuruluş olduğunu sözlerine ekleyen Salih Esen, şöyle dedi: "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin EBSO'ya verdiği önem büyük. Nedeni ne olursa olsun, ertelenen seçimlere pozitif açıdan bakmalıyız. Hedefimiz mevcut yönetimin başarılarına katkı sağlamak, bizlere görev takdim edecek değerli meclis üyelerini başarıyla temsil etmektir. Mevcut meclis üyelerimiz, EBSO'da temsil kabiliyeti yüksek işadamlarından oluşuyor. Bugüne kadar yapılanlar, EBSO'da gerçekleştirilen yönetim başarılarının en güzel tablosudur. Ekip çalışması EBSO'da öğrenilir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esen, EBSO Meclis Başkanlığı'na aday
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN