Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Polikliniğimiz kapatılmasın'

Giriş Tarihi: 10.2.2013

Dr. Yenişehir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Alsancak Polikliniği'nin kapatılacağı duyumunu alan semt sakinleri, karara tepki gösterdi

Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Semt Polikliniği'nin 112 Acil Servis Merkezi olacağı iddialarını duyan vatandaşlar imza kampanyası başlattı. Hastaların kendi isteğiyle başlattıkları kampanyada bin civarında imza toplandığı öğrenildi. İmzalar İzmir'de hastanelerin yeniden yapılandırılması kapsamında Kuzey Kamu Hastaneleri Grubu'nda bulunan Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne gönderildi. Semt polikliniğinin hizmetinden çok memnun olduklarını belirten vatandaşlar, polikliniğin kapatılmamasını istedi. Ayrıca poliklinikte çalışan doktor ve personelin de kapatılma iddialarından rahatsız olduklarını belirtildi. Poliklinikte hastalara; cildiye, psikiyatri, göz, üroloji, fizik tedavi bölümleriyle hizmet veriliyor. Kuzey Hastaneler Grubu yetkililerinden alınan bilgiye göre ise, binanın 112 Acil Servis hizmetine verilmesinin gündeme geldiği ancak resmi olarak böyle bir kararın netleşmediği belirtildi.

VATANDAŞLAR NE DEDİ?
Begüm Küpçü (45):
Poliklinikten çok memnunuz. Yıllardır buraya gidiyoruz. Rutin işlemlerimizde hastanelerdeki gibi rezil olmuyoruz.
Leyla Tülay Ulukök (65): Burada verilen hizmet için teşekkür bile az kalır. Doktorlarımız, personel, herkes bizlere çok iyi davranıyor.
Yılmaz Kaptan (50): Özellikle yaşlılar bu poliklinikten çok fazla yararlanıyorlar. Burayı kapatmak, vatandaşlara hizmet değil eziyet getirir.
Nafi Vardar (53): Burası güzel temiz bir yer. Güzel hizmet veriyor. Kapatılacak olmasına bir anlam veremiyorum,
Zuhal Sığınmış (53): Alsancak bölgesine hizmet veren polikiliniğin kapatılmamasını ististiyorum.
Aslan Koca (58): Semt polikliniği bölgedeki herkese hizmet veriyor. Hem de iyi hizmet veriyor. kapatılmasın.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Polikliniğimiz kapatılmasın'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN