Zolan: Değerlerimize birlikte sahip çıkalım

Giriş Tarihi: 19.2.2013

Denizli Belediye Başkanı, düzenledikleri halk dansları kurslarına katılan 600 kursiyere eşofman verdi, "Hepinize teşekkürler" dedi

Kentsel yatırımların yanı sıra sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile Denizli halkının farklı aktivitelere katılımını sağlayan Denizli Belediyesi düzenlediği halk dansları kurslarına katılan 600 kursiyere eşofman hediye etti. Denizli Belediyesi Pamukkale Halk Dansları Topluluğu tarafından 7'den 70'e yüzlerce kişiye ücretsiz halk dansları kursları verilirken bu kurslara katılım gösterenlere ise eşofmanlarını Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan verdi. Başkan Zolan, "Sahip çıkamadığımız değerler bizim olmaktan çıkar düşüncesiyle bu kursları düzenliyoruz. Gençlerimize sahip çıkmak, çocuklarımıza sahip çıkmak, kültürümüze sahip çıkmak için bu etkinlikleri düzenliyoruz. Katılan herkese özellikle çocuklarını bizim olan değerleri sahiplenmesi için bu kursa getirerek çaba gösteren velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Osman Zolan şunları söyledi:

"GELECEĞE MİRAS"
"Biraz önce seyrettim, gayet güzel öğrenmişsiniz. Ciddi şekilde hakkını vererek bizim kültürümüz olan folklorumuzu halk danslarımızı icra ediyorsunuz. Davetimizi kabul edip halk dansı öğrenmeye geldiğiniz için teşekkür ediyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zolan: Değerlerimize birlikte sahip çıkalım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN