Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Kadınlar Ankara'da

AK Parti İzmir Menderes İlçe Kadın Kolları, Ankara'da bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Partilerinin TBMM'deki grup toplantısına katılan heyet, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir süre görüştü, hatıra fotoğrafı çektirdi

Giriş Tarihi: 22.2.2013
AK Parti İzmir Menderes İlçe Kadın Kolları 45 kişilik bir heyet ile partilerinin TBMM'deki grup toplantısına katıldı. Grup, konuşmasını büyük bir coşku ile dinledikleri AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile toplantı sonrasında bir araya geldi. Başbakan Erdoğan ile bir süre sohbet eden grup, duygu yüklü dakikalar yaşadı. Bazıları gözyaşlarına boğuldu. AK Parti İzmir Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Zerrin Ak üzerinde eşi ve kendisinin ismi yazılı el yapımı çinili bir tabağı Başbakan Erdoğan'a takdim ederken Menderes'in seralarında yetişen çiçeklerden bir buket Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan'a gönderildi. Grubun istek ve dileklerini dinleyen Başbakan Erdoğan hatıra fotoğrafı çektirdi. AK Parti İzmir Menderes İlçe Kadın Kolları'nın başkent ziyaretlerine Kadın Kolları Başkanı Zerrin Ak, Yürütme Kurulu üyelerinden Billur Hakan, Perihan Kara, Şengül Duman, Kadriye Kuş, Fatma Toklu, Saniye Çıtak, İlknur Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, mahalle başkanları, partili kadınlar ile Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Av. Feridun Esen Yönetim Kurulu üyelerinden Ali ihsan Hakan, Erkan Cura eşleri ile birlikte katıldı. Grup AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema ve Ali Aşlık ile birlikte TBMM'de kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Öğle saatlerinde AK Parti Milletvekili İlknur Denizli ve Aydın Şengül Kadın Kolları grubu ile TBMM'de görüştü. Grup toplantısında bakan ve milletvekilleri ile selamlaşan heyet, teşkilat ziyaretleri için AK Parti Genel Merkezi'ne geçti.

"HİZMETLERİ ANLATIN"
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit Menderes İlçe Kadın Kolları'nı makamında ağırladı. Partilileri ile yakından ilgilenen Genel Başkan Akşit, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kadın Kolları'na çalışmaları için teşekkür eden Genel Başkan Akşit, yaptığı konuşmada kadının toplumdaki önemli yeri ve siyasi çalışmalardaki rolünün büyüklüğünü vurguladı. Heyet, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'i de ziyaret etti. AK Parti'nin sadece Türkiye'nin değil dünyanın da en büyük teşkilatı olduğunu vurgulayan Erdem, üyelerin tamamını harekete geçirerek AK Parti hizmetlerinin en iyi şekilde anlatılması gerektiğini söyledi. Erdem, Kadın Kolları faaliyet ve ziyaret etkinliklerini önemsediğini vurguladı. AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları, Genel Merkez ziyaretlerini Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar ile tamamladı. Hemşerileri ile yakından ilgilenen Genel Başkan Yardımcısı Hotar, iktidar süreçlerinde hep sosyalleşmeye önem verdiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Kadınlar Ankara'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN