Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mobilya sektörü İzmir'de buluştu

'MODEKO 2103 24. İzmir Mobilya Fuarı' İzmir'de açıldı. Uluslararası Fuar Alanı'nda 5 gün sürecek fuara Türkiye'den önemli üreticiler katılıyor. Etkinlik 3 Mart'a kadar sürecek

Giriş Tarihi: 28.2.2013
Mobilya sektörünün Ege zirvesi MODEKO 2013, 24. İzmir Mobilya Fuarı İzmir'de başladı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 5 gün sürecek organizasyona Türkiye'nin önemli mobilya üreticileri katılıyor. Dünyanın dört bir yanından tasarımcılar, üreticiler ve ticaretin önemli aktörleri MODEKO'ya akın ediyor. Sektörün son trendlerinin ilk kez MODEKO'da sergilendiğine dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, profesyonellerin her yıl merakla beklediği fuarın yeni pazarların kapılarını aralayacağını söyledi. Efor Fuarcılık'ın sektörel oda ve derneklerin işbirliği ile düzenlediği MODEKO 2013 İzmir Mobilya Fuarı 24. kez İzmir'de kapılarını açtı. 3 Mart 2013'e kadar İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda sürecek organizasyon kapsamında Türkiye'nin önemli mobilya üreticilerinden 187'si stant kurdu. 1-A,1-B, 2, 3 ve 4 nolu sergi salonlarının tamamının kullanıldığı İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda fabrikasyon mobilya üreticileri için 1A - 1B, 2 ve 3 nolu sergi salonları, modern, avangart ve klasik mobilyalar için ise 4 nolu sergi salonu ayrıldı. Fuarda işlevselliğiyle öne çıkan, özgün tasarım fikirleriyle hayat bulan mobilyaların geniş yer bulduğu stantlarda, modern ve klasik mobilyalar, eskitme ve modüler mobilyalar, masa, sandalye, kanepe ve koltuklar, bebek ve genç odaları, yatak ve yatak setleri, ofis mobilyaları, mutfak mobilyası, birbirinden farklı bahçe mobilyaları, ev dekorasyonu ve aksesuarları ile aydınlatma ekipmanları sergileniyor.

YENİ KOLEKSİYONLAR

Türk mobilya endüstrisinin zengin renk ve ürün seçenekleriyle yeni koleksiyonlarını ilk kez MODEKO 2013 24. İzmir Mobilya Fuarı'nda sergilediğine dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, 170'den fazla ülkeye ihracat yapan yerli üreticinin imalat ve pazarlama gücünün stant ziyaretlerinde daha iyi anlaşılacağını ifade etti. Eyigele şöyle dedi: "25 yıl önce MODEKO İzmir Mobilya Fuarı ile yerli mobilya üreticimiz bir açılım başlattı. O dönemde bir ilçemizdeki küçük atölyesinde üretim yapan çok sayıdaki mobilyacımız fuar katılımları ile Türkiye ve dünyanın dört bir yanına mobilya satar oldu. Sektörle işbirliği içinde düzenlediğimiz MODEKO yükselişin adı oldu. Cari açık vermeyen mobilya sektörümüzün yıldızı her geçen gün biraz daha parlıyor. Stant ziyaretlerinizde özgün tasarım ve üretimlerini görünce hak vereceksiniz. İzmir Mobilya Fuarı 3 Mart 2013'e kadar saat 11.00-20.00 arasında ziyaret edilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobilya sektörü İzmir'de buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN