Syngenta'ya Berlin Fuarı'nda büyük ilgi

6-8 Şubat günleri arasında yapılan etkinlikte ürün çeşitliliğini sergileyen ve çözüm önerisi sunan şirket, 'Kaliteli sebze-meyve nasıl elde edilir'in formülünü sundu

Giriş Tarihi: 28.2.2013
Tohum ve bitki koruma alanında dünyanın başta gelen firmalarından Syngenta, Berlin'de 6-8 Şubat 2013'te gerçekleşen Fruit Logistica fuarında ürün portföyünü sergiledi, tarım ürünleri için çözümlerini sundu. Meyve ve sebze ürünlerinde en son başarılarını sunan, şirket, tedarik zinciri firmalarına, perakendecilere ve tüketicilere nasıl yararlı bilgiler sağladığını aktardı. Etkili kimyasal & biyolojik bitki koruma ile birlikte profesyonel zirai yönetimin mükemmel genetiğini birleştiren Syngenta'nın sunduğu entegre teklifler, üreticilerin yüksek kalitede meyve ve sebze ürünleri alabilmesine yardımcı olacak. Syngenta buna ek olarak, artan nüfusun yoğun ve sürdürülebilir sağlıklı besin taleplerinin nasıl karşılanacağına dair önemli noktaları sundu. Fruit Logistica 2013 Fuarı'nda Syngenta sunumu üç ana bölümde oldu.
1- Ürünler ve teknolojideki yenilikler: Syngenta, yenilikçi tohum çeşitleri ve bitki koruma ürünlerine ilave, entegre pest yönetimi için faydalı haşereler, bio-tarım ilaçları veya yeni uygulama teknikleri konularında yeni çözümler arıyor.
2- Sürdürülebilir üretim: Ekolojik ayak izini optimize etmek, sürdürülebilir besin üretimi için anahtar öğedir. Bu yüzden Syngenta biyolojik çeşitliliğin korunmasına ve toprak ile suyun yönetimi konularına odaklanmaktadır.
3- Değer zinciri ihtiyaçlarını karşılama: Geliştirilmiş raf ömrü ile birlikte renk, şekil ve tattaki yenilikler tüketicilerin ilgisini yeniden çekecektir. Buna ek olarak, ortaklık programları bütün zincir boyunca oluşan beklentileri karşılama açısında önemli bir enstrümandır. Önde gelen pazarlardan çözüm önerileri şu şekildedir

HER TOHUMA PHYTO DAMLA

Bu yeni uygulama teknoloji malzemesi sebze tohum ekiminde hassasiyet ve dikkat sağlar. Her bir tohum üzerine tek bir damla solüsyon uygulanır.
Avrupa'da entegre tarım ürünleri yönetim programları. Faydalı haşereler ve bitki koruma solüsyonları genetiklerinin birleşimiyle üreticiler daha etkili, sağlıklı ve lezzetli sebze meyveler üretebilmekte ve besin zinciri ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.
Üretkenlik kaliteyi karşılamakta. Tarım ürünleri yönetiminin üretkenlik ve kalite parametleri üzerinde önemli bir etkisi vardır. Syngenta her ikisini içeren özel programlar sağlamaktadır.

"EMAT"
Syngenta üreticilere pazara girişte koruma ve ayarları nasıl yapacakları konusunda rehberlik sağlayan özel bir yazılım geliştirdi. Artık üreticiler bitki koruma programlarının önemli global pazarlardaki koşulları karşılayıp karşılayamadığını kontrol edebilmekteler. Syngenta, 90'ı aşkın ülkede, "Bitkideki potansiyeli hayata taşıma" hedefini ilke edinmiş 26 binden fazla çalışanıyla lider küresel şirketlerden biridir. Bilimde yüksek kalite, küresel erişim ve müşterilere taahhütleriyle ürün verimliliğini arttırmaya, çevreyi korumaya, sağlığı ve yaşam kalitesini geliştirmeye yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi için www. syngenta.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

GELECEĞE YÖNELİK BİLGİYE İLİŞKİN UYARICI AÇIKLAMA
Bu material gelecekteki sonuçlara ve beklentilere dair ifadeler içerir. Bu materyalde yer alan ve geçmişte dayanağı olmayan tüm ifadeler, bilinen ve bilinmeyen riskleri, belirsizlikleri ve gerçek sonuçları, performansı ve başarıları geleceğe yönelik ifadelerle belirten ve ima eden sonuçlar, performans ve başarılardan farklı olmasına neden olabilecek diğer faktörleri içerir. Bunlarla ilgili bilgi ve diğer risk ve belirsizlikler için Syngenta'ın U.S. Menkul Kıymetler Borsası'nda halka açık mevcut dosyalara havale edebiliriz. Bu web sitesi ve içeriği satış için bir teklif veya davet teşkil etmez, ya da hiçbir menkul kıymeti önceden talep etmek ya da almak için teklif teşviki içermez ve burada yer alan hiçbir bilgi herhangi bir kontrat ya da taahhüdün temelini oluşturmaz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Syngenta'ya Berlin Fuarı'nda büyük ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN