Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uşak örnek oldu

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Kuvvet, 41 gün süren Alışveriş Festivali'nin çok iyi geçtiğini belirtti, "Birçok şehir nasıl başarılı olacakları konusunda bize danışıyor" dedi

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) tarafından düzenlenen ve 41 gün süren UTSOFEST Alışveriş Festivali, Mustafa Ceceli konseri ile sona erdi. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 19 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenen UTSOFEST Alışveriş Festivali'nin finali Atatürk Spor Salonu'nda Mustafa Ceceli konseri ile noktalandı. Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden ve protokol üyelerinin de izlediği konsere Uşaklılar büyük ilgi gösterdi, yaklaşık 3 bin kişi salonu doldurdu.

EGELİ SABAH'A PLAKET

Konser öncesi düzenlenen törende, festivale katkıda bulunan kurum ve şirket temsilcilerine plaket verildi. Festivalin basın sponsorluğunu üstlenen Egeli Sabah Gazetesi adına plaketi Yazı İşleri Müdürü Engin Uğur Ağır, Uşak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tuncay Akbulut'un elinden aldı. Daha sonra bir konuşma yapan UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, "Festivalimiz, 41 gün sürdü. Bu 41 gün boyunca, Uşak'ta 150 bin alışveriş fişi kesildi. Bu süreçte yapılan alışveriş miktarı da 8 milyon liraya ulaştı. UTSO olarak esnafımıza ve katkıda bulunduğumuz için çok mutluyum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Birçok şehirden alışveriş festivali yapmak istediklerini söyleyerek nasıl başarılı olacaklarını bize danışıyorlar" dedi. Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden de festivalin başarılı geçtiğini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Daha sonra UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, festivalde alış veriş yaparak çekilişte 30 bin lira değerinde otomobil kazanan Senem Yıldırım'a aracın anahtarını teslim etti. Atatürk Spor Salonu'nu dolduran yaklaşık 3 bin kişi Mustafa Ceceli'nin şarkılarıyla coşkulu bir gece yaşadılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak örnek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN