Kura yok isteyen istediği daireyi alacak

Giriş Tarihi: 16.3.2013

EGE-KOOP Başkanı Aslan, Aliağa Evleri'nin inşaatına başladıklarını belirterek "Proje 60 milyon lirayı buluyor. İsteyen istediği konutun sahibi olacak" dedi

SIRA DIŞI KONSEPT
EGE-KOOP Aliağa Evleri, toplamda 20 dönümlük deniz manzaralı alanda inşa ediliyor. Büyüklükleri 140 ile 218 metrekare arasında değişen konutlar ve yüzde 70'i yeşil alan olarak projelendirilen, sıra dışı konsepti ile de proje büyük hayranlık uyandırıyor. Proje; Martı, Pelikan, Flamingo Evleri olmak üzere 3 ayrı tipte 78 villadan oluşuyor. "Özellikle sanayi alanında gelişimin ön planda olduğu Aliağa'ya, mevcut doğal güzelliklerini de yansıtacak ve yeni bir hayat tarzı sunacak proje ile hizmet etmek istiyoruz" diyen EGE-KOOP Genel Başkanı Hüseyin Aslan, projenin 2 yılda tamamlanacağını söyledi.

2 YILDA TAMAMLANACAK
Projenin ilçe ekonomisine 60 milyon liralık katkı sağlayacaklarını ifade eden Başkan Aslan, "2 yılda tamamlanacak ve 60 milyon liralık yatırımı içeren Aliağa Evleri'nde inşaatlara başladık. Örnek konutumuz ile projemizin kalitesi ve değerini birebir ortaya koyacağız. Alıcılar kura çekimi olmaksızın dilediği konutun sahibi olabilecek" diye konuştu. EGE-KOOP Aliağa Evleri'nin, gerek konsepti, gerekse de uygun fiyatları sayesinde yaşam standardını yukarılara çekeceğini kaydeden Başkan Aslan, "Aliağa'da bugüne kadar yapılmamışı yaptık. Projeye ilgi inşaata başladığımız bugünlerde bile çok yoğun" dedi.

YEŞİL ALANLARLA ÇEVRİLİ
Aslan, "İlçenin yaşam kalitesini üst seviyelere çekeceğiz. İlçenin en güzel, en havadar yerinde toplam 78 adet, her biri birbirinden güzel konut yapıyoruz. Denize sadece iki dakika mesafede, etrafı ormanlarla çevrili, şehir merkezine yakın alanda, 140 ve 218 metrekare arasındaki her bir konut EGE-KOOP'un kalitesini yansıtacak. Konutların fiyatları minimum düzeyde tuttuldu. Sosyal tesislerle ve yeşil alanlarla çevrili konutun fiyatı, ilçedeki bazı daire fiyatlarının bile altında. Evlerin inşasına başladık. Örnek evimiz tamamlandığında projemizin kalitesi ve değerini bire bir ortaya koymuş olacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kura yok isteyen istediği daireyi alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN