Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bizdeki vefa hiç kimsede yok'

AK Parti Konak Teşkilatı'nın 'vefa kahvaltısı'nda konuşan İl Başkanı Ömer Cihat Akay, "Ahde vefayı, hiçbir zaman unutmayan yer AK Parti teşkilatıdır" dedi

Giriş Tarihi: 24.3.2013
AK Parti Konak İlçe Teşkilatı, 2014 yerel seçim sürecinde daha önce ilçe başkanlığı ve yöneticilik yapmış teşkilat mensuplarıyla "vefa kahvaltısı"nda bir araya geldi. Kahvaltıya AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İzmir milletvekilleri İlknur Denizli ve Rıfat Sait ile İl Başkan Yardımcısı Nazmi Kalyoncu da katıldı. Başkan Akay yaptığı konuşmada, hiçbir partide olmayan vefa örneğinin AK Parti'de ön planda oludğunu söyledi, "Ahde vefayı, hiçbir zaman unutmayan yer ise AK Parti teşkilatıdır. Bugün burada olduğu gibi, bundan sonra da yine el ele, gönül gönüle çalışacağız. 2014 yerel seçimlerinde de bu birlikteliğimiz ile İzmir'i AK Belediyecilik anlayışı ile tanıştıracağız" diye konuştu.

BİRLİK BERABERLİK
İzmir Milletvekilleri İlknur Denizli ve Rıfat Sait, "AK Parti ailesinin böyle birlik ve beraberlik içinde olması, 2014 yerel seçimlerinde büyük başarılara imza atacağımızın kanıtıdır. Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece başarımız kaçınılmaz olacaktır" diye konuştu. AK Parti Konak İlçe Başkanı Yaşar Ötnü de vefa kahvaltılarını geleneksel hale getireceklerini belirterek, şöyle dedi: "Bizlerden önce ilçe ve yönetim kurulunda yer almış arkadaşlarımızın da fikirleri bizim için önemlidir. İnşallah bundan sonra daha sık bir araya gelerek, 2014 yerel seçimlerinde İzmir'e ve Konak ilçesine AK Belediyecilik bayrağını dikeceğiz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bizdeki vefa hiç kimsede yok'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN