Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'te kütüphane haftası etkinlikleri

Kütüphanenin 600 kitabı 3 gün boyunca Hükümet meydanı'nda.

Giriş Tarihi: 26.3.2013 09:27
49. , 'te çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Kütüphaneler Haftası çerçevesinde Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi, envanterindeki 600 kitabı Hükümet Meydanı'nda kurulan stantta Ödemişlilere sunuyor.

Ödemiş Belediyesi'nin de katkıları ile dün açılan stant 2 gün daha Ödemişlilerin hizmetinde olacak. Dün açılan standın ilk ziyaretçileri öğrenciler oldu. Stanttaki 600 eserden kendilerine en uygun olanlarını seçen öğrenciler Hükümet Meydanı'ndaki tribünde okuma saati düzenlediler. Ödemiş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mahmut Yeniay da okuma saatinde öğrencilere eşlik etti.

Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Ahmet Gül, Konaklı Halk Kütüphanesi sorumlusu Orhan Acar, okuma saati öncesi standı gezen öğrencilere kütüphane ve çalışma şekli hakkında bilgiler verdiler. Gün boyunca vatandaşlar da standı ziyaret ederek, kitap aldılar.

Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Ahmet Gül, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, '49. Kütüphaneler Haftamızda 600 kitabımızı öğrencilerle buluşturmak için Ödemiş Belediyesi'nin katkıları ile standımızı açtık. 3 gün boyunca burada öğrencilerle kitaplarımızı buluşturacağız. Perşembe günü de Anafartalar İlkokulu'nda bir etkinliğimiz daha olacak ilgi gösteren okullarımıza ve Ödemişlilere teşekkür ediyoruz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödemiş'te kütüphane haftası etkinlikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN