Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Önlem almak varken işi şansa bırakmayın

Giriş Tarihi: 27.3.2013
Sağlıklı ekspertizin adresi Tekno Test'in firma sahibi Hasan Değirmenci, "2. el araç alım ve satım işlemleri sırasında işin şansa bırakılmaması gerektiğini belirtti, "Bunun için güvenli ve uygun fiyatlarla test yaptırmak bizim işimiz" dedi İkinci el araç alım ve satım işlemleri sırasında herkes nasıl bir araç aldığından emin olmak, alacağı aracı ekspertiz yaptırmak ister. Ancak günümüzde bu işlem 2-3 saat gibi çok uzun zaman aldığı ve yetkili servislerin randevusuz oto ekspertiz işlemi yapmamaları oto sahibini ya da alıcıyı sıkıntıya sokar. Bazen ekspertiz yapılsa bile bu kez belge veya rapor sorunu ortaya çıkar. Ölçümlerin her hangi bir makine kullanmadan, sanayideki gibi görsel olarak yapılması da ayrı bir olumsuzluk olarak ortaya çıkar. İşte bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için faaliyetlerine başladıklarını söyleyen Tekno Test firma sahibi Hasan Değirmenci, "2012 model ithal son sistem geniş makine parkurumuz, alanında uzman kadromuz, geniş ve ferah çalışma sahamız ile en kaliteli ve doğru oto ekspertiz hizmetini sunuyoruz" dedi.

ALIRKEN DİKKAT ETMELİYİZ

Yetkili servisler araç bakım, onarım ve tamiri için kurulduğundan oto ekspertiz işine zaman ayıramadıklarını söyleyen Değirmenci, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ekspertiz işlemi uzun zaman alıyor. İşleri aksadığı için de oto ekspertiz için 200 ile 500 lira arası ücret alıyorlar. Bu yüzden bir çok insan, aracını test ettirmeden alıyor. Satıcıya güvenip noterde 5 dakikada arabanın satışını alıp, parasını ödüyorsanız süreç burada başlıyor. Şansınız varsa aldığınız araba düşündüğünüz gibi oluyor. Ancak kısa bir süre sonra bakım için servise gittiğinizde, araçta varsa şayet değişen, boyanan parçalar ve kazalar gibi kusurları öğreniyorsunuz. Bir müddet sonra aracı satacaksınız veya model yükselteceksiniz. İşte problem burada ortaya çıkıyor. Alıcı, otomobilde kaza, değişen, boyanan parça var mı, diye soruyor. 'Ben alırken yok demişlerdi" diyorsunuz veya bildiğiniz kadarıyla kaza, değişen ve boyanan parçalarını söylüyorsunuz. Alıcı ekspertiz yaptırmak istiyor ve gerçek durumu ortaya çıkıyor. Bilinçli alıcı parasını çöpe atmak istemez muhakkak. Değerinde fiyata almak istiyor ve aldığı aracı tanımak isteyecek" Biz şirket olarak oto ekspertiz merkezimiz olan Tekno-Test'te sadece ikinci el araç ekspertiz hizmeti vererek kısa zamanda aracınızı test ediyoruz. Hem zaman, hem de uygun ücret ile araç ekspertiz işlemini gerçekleştiriyoruz. Tamamen bilgisayardan çıkan sonuçları bir dosya halinde size sunuyor ve raporlar dahilinde bilgilendiriyoruz.

ŞEHİR DIŞINA DA HİZMET VERİYOR
Şehir dışından İzmir'de otomobil mi beğendiniz? Bir telefonla bize yönlendirdiğiniz takdirde aracınızı tepeden tırnağa ekspertiz ederek bütün raporlar size amail veya faks ile ulaştırıp telefon ile yorumunu yapıyoruz. Alacağınız araç hakkında doğru ve güvenilir bilgiye kolayca ulaşıp kararınızı verebilirsiniz. Bizim işimiz doğru, güvenilir ve tarafsız eksperlik yapmak, bize bu istekler ile Anadolu Caddesi No:48/B (Altınyol Megapol Towers arkası) Bayraklı İzmir adresinden bize ulaşın."

100'DEN FAZLA NOKTA GÖZDEN GEÇİRİLİYOR
Değişensiz, boyasız veya bir kaç parçası boyanmış otomobil ile değişen parçaları olan otomobil fiyatları aynı olmaz. Hatasız, boyasız ve kazasız diye araç alıp sonradan sorun yaşamanızı istemeyiz. Sürüş güvenliği de olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bu sayede hem canınız hem paranız korunuyor. Sadece kaza, değişen ve boyanan parçaları haricinde sürüş güvenliğinizi etkileyen 100'den fazla nokta gözden geçirilir. Motor performans testi, fren testi, amortisör testi, yanal kayma testi, ön düzen kontrolü alacağınız aracın herhangi bir masrafı var mı? Varsa bunlar ne kadar ücretle onarılabilir? Bütün bunları sizlere aktarıyoruz, Aracınızı tanıyarak güvenli sürüş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Önceden önlemini almak varken neden işi şansa bırakalım!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Önlem almak varken işi şansa bırakmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN