Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da esnaf sevinci

Belediyesi ruhsat sorununa el attı.

Giriş Tarihi: 30.3.2013 11:58
Kaçak yapılaşma ve ruhsat sorunun yaşandığı 'da, Başkan Ercan Tatı, vatandaşların ruhsat sorununu ortadan kaldırmak için harekete geçti.
Bucalı esnafı makam odasında misafir eden Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, ruhsat için gerekli son imzayı esnafın huzurunda attı.
İmza ardından esnafa ruhsatlarını teslim eden Başkan Ercan Tatı, Buca'da vatandaşları ruhsat sahibi yaparak gönül rahatlığı ile ailelerine ekmek götürme huzurunu her daim yaşatmayı hedeflediğini söyledi.

Buca'da çözümsüzlüğü çözüme çeviren Tatı, Bucalı küçük esnafa ruhsatlarını teslim ederken bol kazançlar dileklerini iletti.
Her alanda evini geçindirmek için mücadele veren esnaf ve vatandaşların yanında olan Tatı, TOKİ, Otokent, 6. sanayi esnafından sonra sırada Bucalı küçük esnafın çözülmezliklerini ortadan kaldırdıklarını aktardı.

Esnafa hayırlı işler temennisinden bulunan Tatı, 'Başkanlık dönemimde çözüme çevirdiğimiz TOKİ ve Otokent'in ardından 6.'ıncı Sanayi ile Buca içerisinde ki esnafın ruhsatlarına hız kazandırdık. Ruhsatsız işlemenin üst sınırda olduğu bir ilçenin belediye başkanı olarak daha öneki dönemlerde çözülemez dedikleri problemleri ortadan kaldırıyoruz. Ruhsatsız, kaçak bir ilçe olarak adlandırılan Buca'nın ruhuna neşter vurduk.

Sosyal anlamda yaşabilir Buca yaratırken yeşil alanından, trafiğine nasıl çözüm eli uzatıyorsak, Buca'nın ruhsatsızlığını da en minimuma indireceğiz. İlk alınan ruhsatlarınızla umarım ileride sizlere ikinci hatta üçüncü ruhsatlarını da teslim ederiz' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buca'da esnaf sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN