internet haftası çeşitli etkinliklerle kutlanacak

Giriş Tarihi: 3.4.2013 09:37

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İnternet Haftası'nı çeşitli etkinliklerle kutlayacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, düzenlenecek hafta ile ilgili şu bilgiler verildi: "2006 yılından bu yana İnternet Haftası adı ile internet haftası etkinliklerine fark katmak, özellikle öğrencileri ve velileri bilinçlendirmek adına, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem Bölümü, İzmir'in tüm ilçelerinde 7 yıldır renkli ve başarılı etkinlikler düzenlemiştir.

Bu yıl da gelenekselleşen 'İzmir'in Dünü Bugünü' temalı fotoğraf yarışması, öğrencilerimizin yeteneklerini ön plana çıkaran 'İzmir'i Tanıtıyorum' temalı web sitesi tasarımı yarışması, tüm okullarımızda veli eğitimi seminerleri, 30 ilçede çeşitli etkinliklerin yapılacağı bildirildi. İzmir İnternet Haftası 2013 yılı etkinlikleri çerçevesinde, bireylerin interneti doğru kullanmalarını desteklemenin yanı sıra Fatih Projesinin de amacına ulaşması, beklenen etkiyi yaratması için 2013'de İzmir İnternet Haftası d'hilinde çalıştay ve atölye günleri düzenlenmesi planlanacak."

8 Nisan Türkiye'de internetin 20. doğum günü kutlamasıyla birlikte İzmir'de yedincisi kutlanacak etkinliklere öğrenci, öğretmen ve veliler davet edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir internet haftası çeşitli etkinliklerle kutlanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN