Ödemiş-İzmir arası seferi sayısı arttı

Son Ödemiş'ten 19.20'de, Basmane'den 21.30'da kalkacak.

Giriş Tarihi: 5.4.2013 10:05
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 3. Bölge Müdürlüğü, hafta içi Ödemiş-Basmane arasında sürdürülen günlük karşılıklı 6 seferine ek olarak; sadece cuma, cumartesi, pazar ve tam tatil günleri yapılan ek seferleri de günlük sefer programına dahil etti.

Buna göre her gün Ödemiş'ten İzmir'e son tren 19.20'da hareket edecek, İzmir'den Ödemiş'e ise son tren 21.30'da kalkacak.
Devlet Demiryolları yetkilileri, konuyla ilgili açıklamalarında şunları söylediler: 'Ödemiş-İzmir (Basmane) arasında günde karşılıklı olarak 6 sefer düzenlenmekte idi.

Sadece hafta sonları ek sefer konularak Basmane'den Ödemiş'e son tren 21.30'da, Ödemiş'ten son tren ise 19.20'de idi. Bölge müdürlüğümüzün yaz programı çerçevesinde tren seferleri artırıldı. 1 Nisan tarihinden geçerli olmak üzere 27 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek yaz programı çerçevesinde, hafta sonları konulan ek seferleri her güne çevrildi. Ödemiş'ten son tren bundan böyle 19.20'de hareket edecek, Basmane'den de son tren saat 21.30'da kalkacak. Bu konuda vatandaşlarımızın bilgilendirilmesinde yarar görüyoruz.'
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödemiş-İzmir arası tren seferi sayısı arttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN