Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"TAKEV Okulları" şimdi Bostanlı'da

Ege Bölgesi'nde yayılma kararı alan TAKEV Okulları, bunun ilk adımını Karşıyaka Bostanlı'da inşaatı süren ilköğretim okulu şubesi ile atıyor

Giriş Tarihi: 10.4.2013
Kurulduğu günden beri, güçlü akademik altyapısı; anaokulundan liseye tüm öğrencilerinin bireysel özellik ve farklılıklarını destekleyen eğitim anlayışıyla sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da marka olan TAKEV Okulları, büyüme ve gelişme hamlesini sürdürüyor. İlk etapta Ege Bölgesi'nde yayılma kararı alan TAKEV Okulları, bunun ilk adımını Karşıyaka Bostanlı'da inşaatı süren ilköğretim okulu şubesi ile atıyor. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı için öğrenci başvurularını kabul etmeye başlayan TAKEV Okulları'nın Karşıyaka tanıtım ofisi, devam eden okul inşaatı yanında hizmete girdi. Okulun Karşıyaka'da açacağı yeni şubesi Karşıyakalı velilerden büyük ilgi görüyor. TAKEV Okulları'nın eğitim anlayışıyla tanışmak ve önümüzdeki eğitim öğretim yılında açılacak olan Karşıyaka Şubesi ile ilgili bilgi almak için TAKEV Tanıtım Ofisi'ne başvuran veliler, TAKEV Okulları'nda uygulanan akademik süreci ve fiziki koşulları yakından tanıma fırsatı buluyor. Karşıyaka Tanıtım Ofisi'nin ilk günden itibaren İzmirli velilerden büyük ilgi gördüğünü dile getiren TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci şöyle dedi: "Okulumuzun Karşıyaka'da da gördüğü ilgiden gurur duyduk. Çok yoğun bir başvuru alıyoruz. Ancak ara sınıflara kabul edeceğimiz öğrencileri ,11 Mayıs 2013 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz bir akademik değerlendirme sınavına tabi tutacağız. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz tanıtım toplantımızın büyük ilgi görmesi nedeniyle aynı gün bir tanıtım toplantısı daha düzenleyeceğiz. Ancak o tarihe kadar da okulumuzla ve sınavla ilgili detaylı bilgi almak isteyen velilerimiz Karşıyaka Tanıtım Ofisi'nde bulunan TAKEV Okulları PDR Bölüm Başkanı Tamer Şenyuva ve Kurumsal İletişim Koordinatörümüz Mine Özgüven'den detaylı bilgi alabilirler" dedi.

ÇİFT YABANCI DİL
21. yüzyıl okulu konsepti ile tasarlanan Karşıyaka TAKEV İlköğretim Okulu; tam donanımlı 24 derslik, mekatronik ve matematik laboratuarı ,fen laboratuarları, müzik ve sanat atölyeleri , spor tesisleri ve yüzme havuzu ile düzenlenmiş kampusünde öğrencileriyle buluşacak. 580 öğrenci kapasiteli TAKEV Karşıyaka İlköğretim Okulu, Alman hükümetinin desteği ile aynı zamanda çift yabancı dil eğitimi verecek. Okul binası, 4 bin 200 metrekare kapalı olmak üzere toplam 6 bin 200 metrekare alan üzerine inşaa ediliyor. Üç ayrı bloktan oluşacak okul binasının inşaatı Haziran ayında bitecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"TAKEV Okulları" şimdi Bostanlı'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN