'ten 'ne mavi kapak desteği

'nin 'mavi kapak' kampanyasına bir buçuk ton mavi kapakla destek geldi.

Giriş Tarihi: 19.4.2013 11:06
"Olumlu Yaşar" lakabıyla tanınan li Yiğit Yaşar, 'nin 'Mavi Kapak' kampanyasına 1.5 ton mavi kapakla destek verdi.
İhtiyaç sahiplerine kendisinin de bugüne kadar çok yardımcı olduğunu, kişisel çabalarıyla 64 kişiye tekerlekli sandalye, hasta yatağı ve akülü araba verdiğini söyleyen Yiğit Yaşar, 'Ben hayata her zaman olumlu bakıyorum.

O nedenle lakabım Olumlu Yaşar. İnsanlara etmeyi yapmayı çok seviyorum. Robin Hood gibi olandan alıp, olmayana veriyorum. Köy okullarında okuyan çocuklara giysi, kitap yardımında da bulunuyorum. Konak Belediye Başkanımızı yakından takip ediyorum. Kendisi de benim gibi yardım etmeyi seven biri. O nedenle Mavi Kapak kampanyasına ben de destek vermek istedim. Marmaris halkıyla kısa zamanda topladığımız kapakları Başkanımıza teslim ettim. İhtiyaç sahiplerine bir katkımız olursa ne mutlu' dedi.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, kampanyayı başlatan Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden devraldıklarını, ancak bu kampanyanın çok benimsendiğini ve artık halkın kampanyasına dönüştüğünü belirtti. Tartan, 'Şehir dışında da kampanyanın yankı bulması bizi çok mutlu etti. Her destek engelli vatandaşlarımıza dönüyor. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marmaris'ten Konak Belediyesi'ne mavi kapak desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN