Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ege-Koop'u Türkiye tanıyor

Ege-Koop'u ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Başkan Hüseyin Aslan'ın kooperatifçilikte ulaştığı başarıyı vurguladı, kendisinin daha etkin konumlarda olması gerektiğini söyledi

Giriş Tarihi: 21.4.2013
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Türk kooperatifçiliğinin örnek kuruluşunun Ege-Koop olduğunu belirtti. Tezcan, "Şüphesiz bu başarı Genel Başkan Hüseyin Aslan'ın çalışkanlığı, deneyimi ve çok yönlü oluşu sayesinde elde edilmiştir. Dileğimiz Sayın Aslan gibi donanımlı, birikimli ve çok yönlü arkadaşlarımızın sayısının artması ve hizmet noktasında çok daha etkin konumlarda bulunmasıdır" dedi. CHP'nin Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Aydın Milletvekili Avukat Bülent Tezcan, beraberinde CHP Parti Meclisi Üyesi ve Ege-Koop Ankara Temsilcisi Faruk Demir ile birlikte Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'ı ziyaret etti. Gerek Ege-Koop gerekse Hüseyin Aslan'ın başarılı çalışmaları ile birer marka haline geldiklerini, artık Aslan'ı sadece İzmir ve bölgenin değil Türkiye'nin tanıdığını kaydeden Tezcan, "Özellikle kooperatifçilikte ulaştığı nokta, elde ettiği müthiş başarının altını çizmek gerekiyor. CHP olarak Sayın Aslan'ın hem kentsel dönüşüm konusundaki girişimlerini, toplumu bilinçlendirmeye yönelik çalışmalarını hem de partimiz için de büyük önem taşıyan İzmir'in gelişip, güzelleşmesi adına ortaya koyduğu projeleri taktirle izliyoruz. Bunun yanı sıra Sayın Aslan'ın basın dünyasındaki birikimini de biliyoruz. Gerçekten çok çalışkan, durdurak bilmeyen, çok yönlü bir İzmir sevdalısı. Dileğimiz Sayın Aslan'ın bu vasıflarına sahip insanlarımızın sayısının artması ve de hizmet noktasında çok daha etkin konumda kendilerine yer bulmalarıdır. Türkiye'nin daha aydınlık yarınları ve geleceği için bu şart" diye konuştu.

HUKUK HERKESE LAZIM

Tezcan ve Demir'i ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ege- Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan da, "Sayın Tezcan, özellikle hukukun hemen herkese daha fazla lazım olduğu gerçeği ile karşı karşıya olduğumuz bu dönemde hukukçu kimliği ile CHP'ye büyük katkılar yapmaktadır. Ayrıca bölgemizin bir milletvekili olarak da yine önemli hizmetler yapmaktadır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege-Koop'u Türkiye tanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN