Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karşıyakalı dağcılar, 'ne doğa yürüyüşü gerçekleştirdi

İzmir Karşıyaka Dağcılık Kulübü, 'ne çok sağlıklı ve başarılı bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 24.4.2013 09:53
Bu güzel etkinliğe sabah Konak ve Karşıyaka'dan Dikili Nebiler'e hareketle başladı. Dikili Belediyesi ekibi de saat 09.30'da Dikili'den Nebiler'e hareket etti ve her iki gurup Nebiler'de tesislerde buluştu. Yürüyüş öncesi tesislerde yaklaşık 25 dakika çay ve ihtiyaç molası verildi. Yürüyüş yaklaşık 150 rakımdan, önce spor yapılıp, spor sonrası Nebiler Şelaleleri'ne doğru başlandı.

Nebiler 1. ve 2. Şelaleleri'nde kısa kısa molalar verildi ve fotoğraflar çekildi. Daha sonra yaklaşık 450 rakımlarda bir saat öğle molası verildi. Öğle molası sonrası tekrar geriye Nebiler Tesisleri'ne yüründü. Yürüyüş sonrası Nebiler'deki Tesisler'de yarım saat çay ve ihtiyaç molası verildi. Mola sonrası da saat 18.00 sıralarında arabalara binilerek, Dikili Belediyesi ekibi ilçesine, İzmir Karşıyaka Dağcılık Kulübü ise geriye İzmir'e hareket etti.
Karşıyaka Dağcılık Kulübü Başkanı Halim Barışık, yürüyüş sonrası, 'Dikili Belediye Başkanlığı ekibi ile birlikte yaptığımız Nebiler Şelalesi yürüyüşümüze katılan tüm doğasever arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca, bu güzel yürüyüşümüzün başarılı ve sağlıklı bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm çabayı gösteren görevli rehberlerimize de teşekkür ediyoruz. Yine ayrıca, İzmir Karşıyaka Dağcılık Kulübümüzle birlikte doğa yürüyüşümüze katılan Dikili Belediye Başkanlığımıza da bizleri onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyoruz ve bir başka güzel etkinliğimizde yine birlikte olmak isteğimizi bildiriyoruz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyakalı dağcılar, Dikili Nebiler Şelalesi'ne doğa yürüyüşü gerçekleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN