Türkiye'nin en iyi haber sitesi

23 yılın en güzel yaş günü kutlaması

Egeli genç işadamları, bu kez yıldönümü balosu yerine, çocuk sağlığına katkı yapacak bir kutlamayı seçti. Gecenin geliri DEÜ Hastanesi Çocuk Cerrahisi'ne bağışlanacak

Giriş Tarihi: 30.4.2013
Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), kuruluşunun 23. yılını önemli bir sosyal sorumluluk etkinliği ile kutladı. Genç işadamları bu yıl, balo yerine,"Bizim Çocuklarımız" adını verdikleri geceyle çocuk sağlığına önemli bir katkıda bulundu. EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya, İzmir Arena'daki gecenin tüm gelirinin Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalı'na bağışlanacağını söyledi, toplumun geleceğinde en önemli role sahip olan çocukların, sağlıklı bir gelecek umuduyla yaşamalarının kendileri için büyük önem taşıdığını dile getirdi. Kaya, şöyle dedi: "Bu etkinliği düzenlerken, 'Sağlığı olanın umudu, umudu olanın her şeyi vardır' sloganıyla yola çıktık. Geleceğimiz olan çocuklarımız için yapacağımız destekler, bizleri daha doğru ve dayanışma içinde olan bir toplum haline getirecektir."

KEYİFLİ DAKİKALAR

Gecenin sunuculuğunu üstlenen Ahu Salgar Kanat; EGİAD üyelerinin kurduğu 'EGİAD Orchestra'yı sahneye davet etti. Onur Gözümoğulları, Özlem Akdaş, Serap Demir ve Elvan Demircan'ın solistliğinde sahneye çıkan orkestra üyeleri Kaya Demircan (maestro), Tibet Arbak (davul), Başar Manisalı ve Tolga Gül (ritm), Kaner Sümer (saksafon), Deniz Şekercioğlu (klarnet), Kazım Bayraktar (akordeon) ve Evren Keçeci (gitar) şarkılarıyla konuklara keyifli dakikalar yaşattı.

ÜNLÜ SPONSORLAR
Gecenin ana sponsorluğunu üstlenen Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'a, Kavuklar Oto Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk'a, Goose Ekspress Genel Müdürü Burak Kanat'a, Semsa Ticaret sahibi İlker Sabuncu'ya, Doğankoç Özel Güvenlik'in sahibi Kenan Doğan'a ve Norm Cıvata'ya teşekkür belgeleri verildi. Ardından 23. yıl pastası kesildi.

1990'LARA YOLCULUK

Gecenin merakla beklenen dakikalarına sıra geldiğinde ise 1990'lı yılların ünlü popçularından oluşan 'Extra Orchestra' sahnedeki yerini aldı. Metin Özülkü, Harun Kolçak, Ferda Anıl Yarkın, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Asım Ekren ve Hazım Körmükçü'nün yer aldığı ünlüler orkestrası, 1990'lı yılların unutulmaz şarkılarıyla davetlilere nostalji yaşattı.

Ercan AKGÜN/İZMİR
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
23 yılın en güzel yaş günü kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN