Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TOBB seçimleri Ada'yla başlıyor

Yarın yapılacak Kuşadası Ticaret Odası seçimleri öncesi Egeli Sabah'a konuşan Başkan Akdoğan, "Hedefimiz üyelerimize daha iyi hizmet" dedi

Giriş Tarihi: 30.4.2013
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) bağlı oda ve borsaların seçimleri Kuşadası Ticaret Odası'yla (KUTO) başlıyor. Yarın KUTO Hizmet Binası'nda yapılacak seçimler öncesinde Egeli Sabah'a konuşan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, seçimlere hazırlandıkları süre içinde, yaptıkları toplantılarla 8 yılın hesabını verdiklerini söyledi, "2005'ten bugüne, Kuşadası özel sektörünün en büyük çatı kuruluşu olan Ticaret Odası'nda yapılanlar ve gelinen nokta ile ilgili 9 ana başlık altında açıklamalar yaptık. Şimdi de, önümüzdeki döneme hazırlanıyoruz" diye konuştu.

MODERN BİNA
Oda'yı modern bir binaya kavuşturduklarını belirten Akdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Odamız 150 metrekarelik bir yerden, 4 bin 500 metrekarelik bir alana kavuştu. Hizmet binamız, bugün ilçemizdeki bir oda, dernek gibi sivil toplum kuruluşuna da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca SGK gibi kamu kurum ve kuruluşları da bu binamızdan faydalanıyor. Oda halkla birleşti. Üyesinden sadece para alan bir kurum olmadı. En önemlisi hem kendi üyelerimize hem de ailelerine sosyal imkanlar sağlıyoruz. Hizmet süremiz içinde turizm gibi bir çok alanda raporlar hazırladık, çalışmalar yaptık. Oanın parasını adam gibi idare ettik. Bir örnek vermek gerekirse, ben makam aracı kullanmam."

BORCUMUZ YOK"
Göreve geldikleri 2005 yılında 140 bin lira olan mali varlıkların, bu gün 30 kat büyüdüğüne dikkat çeken Akdoğan, kamu bütçesinin doğru kullanıldığında neler yapılabileceği konusunda, Ticaret Odası'nın tüm kurum ve kuruluşlara da örnek olduğunu kaydetti, "Bugün çok güçlü bir kurum olan Odamızın hiçbir kurum ve kuruluşa borcu yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOBB seçimleri Ada'yla başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN