Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yeniden adayım'

İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsı Kestelli ve yönetim kurulu üyeleri, Yenişehir Gıda Çarşısı esnafını ziyaret etti. Kestelli, 3 Mayıs'taki seçimlerde Meclise girmesi halinde, başkan adayı olacağını açıkladı

Giriş Tarihi: 30.4.2013
İzmir Ticaret Borsası (İTB) Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli ve yönetim kurulu üyeleri Yenişehir Gıda Çarşısı'nı gezdi. İTB'nin 3 Mayıs'ta yapılacak Meslek Komiteleri seçimleri öncesinde gerçekleşen ziyaretlerde üyelerin sorunları dinlendi, seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulunuldu. Meslek Komitesi seçimlerine hazırlandıklarını kaydeden Kestelli, Meclis üyesi seçilmesi halinde, yeniden İTB Yönetim Kurulu Başkanlığı için aday olacağını açıkladı. Geziye İTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz, Sayman Üye Yalçın Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Arman'ın da katıldı. Gıda Çarşısı'nın, yeni oluşacak İTB Meclisi'nde 18 kişi ile temsil edilmesi bekleniyor. İTB Yönetim Kurulu'na yönelik sert eleştirileri ve muhalefetiyle öne çıkan Meclis Başkanı Halit Kaya'nın, Sert Kabuklu Yemişler Toptan Ticareti Meslek Komitesi'nde birlikte görev aldığı Mesut Çetinoğlu ile Şaban Can'ın, Başkan Işınsu Kestelli'yi çiçeklerle karşılamaları dikkat çekti.

"Borsamıza yakışsın"
Gazetecilerin soruları üzerine bir açıklama yapan Kestelli, "Üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Önümüzdeki dönemde sorunların çözümü için neler yapabileceğimizi konuştuk" dedi. İTB'nin 122 yıllık köklü bir geçmişe sahip Türikye'nin en önemli borsalarından biri olduğunu ifade eden Kestelli, sözlerini şöyle sürdürdü: "İTB binasında 3 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin, Borsamıza yakışır bir şekilde geçmesini diliyorum. Gıda Çarşısı, Borsamız için çok önemli bir bölge. Üyelerimizin yoğun olarak bulunduğu Gıda Çarşısı ile yakından ilgileniyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yeniden adayım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN