Aydın'a Ege-Koop kenti

Onursal Genel Başkan Burhan Özfatura ile birlikte Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret eden Ege-Koop Genel Başkanı Aslan, "Birkaç ay içinde Aydın'a yakışır bir Ege-Koop kenti kuracağız" dedi

Giriş Tarihi: 10.5.2013
İzmir'de 35 bine yakın konut üreterek inşaat sektöründe marka haline gelen Ege- Koop, şimdi de bölgenin yükselen değeri Aydın'da büyük bir projenin adımlarını atıyor. Onursal Genel Başkan Burhan Özfatura ile kente giderek görüşmeler yapan Genel Başkan Hüseyin Aslan, "Başarılı yerel hizmetlerle gelişip, büyüyen Aydın'da, bugüne kadar benzeri olmayan bir proje uygulamayı planlıyoruz. Herhangi bir aksilik çıkmadığı taktirde birkaç ay içerisinde Aydın'a yakışır bir Ege-Koop kenti kazandıracağız" dedi. Aslan ve Özfatura, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu da ziyaret ettiler. Gerek Aslan'ı gerekse de iki dönem İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış Özfatura'yı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerçioğlu, Aydın için planlarını anlattı, gerçekleştirmeyi düşündüğü projeler hakkında bilgiler verdi.

HALKLA İÇ İÇE YÖNETİM

Yerel seçimlerin de değerlendirildiği görüşmede Ege-Koop Genel Başkanı Aslan ise, Aydın'ın Çerçioğlu döneminde çok daha modern ve yaşanılır bir kent haline dönüştüğünü söyledi. Çalışmaları ilgiyle izlediklerini kaydeden Aslan, " İster CHP ister AK Parti yaptırsın tüm anketlerde Sayın Çerçioğlu'na büyük bir sevgi ve güven olduğu görülüyor. Halkın sevgisini ve güvenini kazanmış bir belediye başkanı. Aydın'a her yaptığını halkla birlikte yapmış ve yapıyor. Onlarla iç içe. Dolayısıyla başarı da ardından geliyor. Sayın Çerçioğlu'nun başarısının ve yönetim anlayışının örnek olmasını diliyorum" diye konuştu. Ege-Koop olarak iki yıl önceki genel kurulda bölgede ve ülke genelinde projeler uygulama kararı aldıklarını ve kısa zaman içerisinde buna Aydın'la başlatabileceklerini belirten Aslan, "Bu yöndeki temaslarımız sürüyor. Kısmet olursa başarılı yerel hizmetlerle gelişip, büyüyen Aydın'da, bugüne kadar benzeri olmayan bir projeye imza atmak için çalışıyoruz. Herhangi bir aksilik çıkmadığı taktirde birkaç ay içerisinde Aydınlılar'a, Aydın'a yakışır bir Ege- Koop kenti kazandıracağız" dedi.

İNŞAAT FİRMASI DEĞİL
Ege-Koop'un başarısı ve kalitesinin ortada olduğunu, değerleri her geçen yıl daha iyi anlaşılan projeleri ile İzmir'e sağladığı katkıların bölge kentleri için de geçerli olmasını istediklerini vurgulayan Aslan, şunları söyledi: "Ege-Koop sadece projeleri ile o kente değer katmıyor. Aynı zamanda kent ekonomisine de önemli bir canlılık sağlıyor. Aydın'da da tıpkı diğer proje bölgelerimizde olduğu gibi yerel firmalarla çalışma yapacağız. Çünkü Ege-Koop bir inşaat firması değil. Kar amacı olmayan bir proje birliği. Dolayısıyla Aydın projemizde Aydınlı müteahhitler, Aydınlı inşaat firmaları ve esnafla çalışacak, kent ekonomisine de katkı sunacağız" Aslan, "Aydın bu anlamda bizim için bir açıdan daha özel olacak. Ege- Koop, bölgeye efeler diyarı Aydın ile açılmış olacak"diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın'a Ege-Koop kenti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN