Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zolan ile Dr. Tartan'a "Yılın Başkanı" ödülü

Başarılı hizmetler veren Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ile Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, düzenlenen törenlerle ödüllerini aldı

Giriş Tarihi: 11.5.2013
Siyaset, bürokrasi, sivil toplum örgütleri, eğitim, çalışma hayatı ve medya gibi farklı alanlarda Denizli'ye hizmet eden isimleri ödüllendiren Denizli Emek Çalışanlar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (Emekder) Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'a 'Yılın Belediye Başkanı' ödülünü verdi. Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda düzenlenen geceye Başkan Zolan'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah Acar, Emniyet Müdürü Zeki Bulut ile çok sayıda davetli katıldı. Gecede "Denizli'yi en yaşanılır şehir yaptığı ve işçilere verdiği desteklerden dolayı ödüle layık görülmüştür" anonsuyla sahneye davet edilen ve ödülünü Emekder Eğitim Danışmanı Murat Boz'un elinden alan Başkan Zolan, Emekder'in işçilere yönelik sosyal, kültürel ve kişisel eğitimleri için yaptığı etkinlikleri ve çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek şöyle konuştu: "Belediyemizde çalışan binlerce işçi arkadaşımızla birlikte bu kenti yaşanabilir bir hale getirdik. Bu kentin bugünkü halinde sizlerin çok büyük emeği ve katkısı var. Bu sebeple herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Emekder'in çalışmalarını yakından takip ediyorum. Yok sayılan, temas edilmeyen, fark edilmeyen çalışma arkadaşlarımızı, işçilerimizi koordine eden, sosyal kültürel ve kişisel eğitimleri konusunda önemli etkinlikler gerçekleştiren derneğimizin çalışmaları beni çok mutlu ediyor. Bu konuda dernek yöneticilerimizi gösterdikleri gayretten dolayı kutluyorum. Üretmek, çalışmak, alın teri ile evlerine ekmek götürme telaşında olan sizleri de tebrik ediyorum. Ne iş yaptığınızın önemi yok. Önemli olan o işi nasıl yaptığınız. Önemli olan en iyisini, güzelini yapmak, işe yaradığını hissetmektir. Denizli'nin gelişmesinde de sizlerin emeği, gayreti var. Şahsıma verilen bu ödülü işçi kardeşlerimiz adına alıyorum."

"İZMİR' E VERİLMİŞ ÖDÜLDÜR"
Öte yandan Türkiye'de yerel yönetimler alanında önemli bir yeri bulunan Özel Kalem Dergisi ödülleri de sahiplerini buldu. Jüri başkanlığını Prof. Dr. Cevat Geray'ın yaptığı ve aralarında Prof.Dr. Zekai Görgülü, Prof.Dr. Ruşen Keleş ve Prof.Dr. Mete Tapan gibi Türkiye'nin önde gelen bilim ve yerel yönetim konularında uzman seçkin juri üyelerinin yer aldığı Özel Kalem Dergisi 5'inci yıl yerel yönetim ödülleri İstanbul-Üsküdar Adile Sultan Yalısı'nda törenle verildi. Törende Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, 2012 yılına damgasını vuran, on bin insanın katılımı ile gerçekleştirilen "Dünyanın ilk canlı Atatürk Portresi" ile sosyal sorumluluk dalında ödüle layık görüldü. Başkan Tartan'ın ödülünü ünlü tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zolan ile Dr. Tartan'a "Yılın Başkanı" ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN