Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İpler koptu

Altay'da kongre için camianın önde gelenlerinin de katıldığı kampanyada imza sayısı 250'ye ulaştı. Eski Başkan Ahmet Taşpınar, "Ömer Hızlıok'un bu kulüpte oturacağı koltuk kalmamıştır" dedi

Giriş Tarihi: 4.6.2013
Altay'da ipler gerildi. Olağanüstü genel kurula gidilmesi için 20 Mayıs'ta başlatılan imza kampanyasına camianın önde gelen tüm isimleri katılırken, rakam 250'ye ulaştı. Başkan Ömer Hızlıok'un, geçtiğimiz günlerde camiaya serzenişte bulunmasının ardından eski başkanlardan Ahmet Taşpınar, "Umarım Hızlıok, bu yaşanılanlardan sonra kongrede aday olmaz. Çünkü zamanında bize söylediği gibi, Altay'da Hızlıok'un artık oturacağı koltuk kalmamıştır" dedi.

MAZİYİ HATIRLATTI

Hızlıok'un iki sezon öncesi "Onurlu bir başkan ben bu işi başaramadım deyip istifa eder" dediğini hatırlatan Taşpınar, "Bana ve yönetici arkadaşlarıma arsız ve utanmaz yakıştırması yapmıştı. Altay başkanı olarak tarihe geçen Hızlıok'a ben böyle yakıştırmalar yapmayacağım. Ancak hayal satarak ve kulübü maddi manevi onarılması zor yaralar açtığı bugünlerde acı dersler alması gerekir. Kampanyaya misilleme duygusuyla katılmadık. Zamana, kişilere, olaylara veya menfaatlerimize göre değil, Altay'ın yararlarına göre hareket ederiz. Tarihi bir kongreye yapacağız" dedi. 21. Noter'de atılan imzalar bugün kulübe yollanacak. Eski başkanlardan Erdoğan Tözge, Nafiz Zorlu, Ahmet Taşpınar, Erdinç Altınyeleklioğlu, Niyazi Konuşmaz ve Mehmet Erdoğan'ın imza attığı kampanyaya, dün de önemli isimlerden Hüsamettin Ender, Sadettin Ünlü, Tamer Kanböre ve Eyüp Necimoğlu da katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İpler koptu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN