Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"İktidar ve muhalefet esnaf için çalışmalı"

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Onursal Başkanı Susam, esnafın sorunlarının çözümü için herkesin çalışması gerektiğini ifade etti

Giriş Tarihi: 5.6.2013
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Onursal Başkanı Mehmet Ali Susam, esnaf ve sanatkarların toplumun en önemli yapıtaşlarından biri olduğuna işaret ederek, sorunlarının çözümü için herkesin çalışması gerektiğini ifade etti . Ayın zamanda CHP İzmir Milletvekili olan Mehmet Ali Susam, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı çalışmalara da dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Perşembe günü İzmir'e yapacağı ziyaret hakkında bilgi veren Susam, Kılıçdaroğlu'nun esnaf teşkilatının sorunlarını ilk ağızdan dinleyeceğini söyledi. Susam, "İktidarı, muhalefeti herkes esnaf için çalışmalı" dedi. n CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'e geliyor. Programı hakkında bilgi verir misiniz? - Sayın Kılıçdaroğlu, esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve çözüm yollarını bizzat esnafın kendisinden dinlemek için İzmir'e gelecek. Bu sorunlarla ilgili hem Türk kamuoyunu hem de parlamentoyu bilgilendirmek için Türkiye'de ilk esnaf ziyaretlerinden bir tanesini İzmir'e gerçekleştiriyor. Tam bir günlük ziyaret olacak. Sabah saatlerinden itibaren İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin binasında tüm esnaf teşkilatı ile bir araya gelecek. Başkan ve yöneticileriyle sorunları görüşecek. Sonrasında sahada Gıda Çarşısı, İnşaatçılar Çarşısı'nda, 3. ve 4. sanayi sitelerinde esnafımızı ziyaret edecek. Akşam da bir yemek verilecek. Bu çalışmalar CHP'nin iş dünyası ile diyaloglarını geliştirme noktasında başlatmış olduğu çalışmaların sektörel bazda ilkidir. İş Dünyasıyla Dayanışma Birimi bu anlamıyla ilk toplantısını yapıyor. Türkiye'nin en büyük ve giderek sorunları artan bir meslek örgütünün Türk kamuoyunda ve Türkiye parlamentosunda sorunlarının görüşülebilmesi ve kamuoyu oluşturulabilmesi noktasında bu ziyareti çok önemsiyoruz.

KEMAL KILIÇDAROĞLU TEŞKİLATLA BULUŞACAK
Kılıçdaroğlu 6 Haziran Perşembe günü İzmir'e gelecek. Saat 10.50'de İzmir'e inecek olan Kılıçdaroğlu, saat 11.30'da İESOB'u ziyaret edecek. Burada 127 oda başkanı ve yönetim kurullarıyla toplantı gerçekleştirecek. Saat 13.00'te Gıda Çarşısı ve İnşaatçılar Çarşısı yönetimi ve esnafı ile buluşacak olan CHP Lideri, saat 14.30'da 3. Sanayi Sitesi'ni, saat 16.00'da 2. Sanayi Sitesi'ni ve saat 17.00'de 4. Sanayi Sitesi'nde esnafla biraraya gelecek, 19.00'da da esnafla yemek yiyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İktidar ve muhalefet esnaf için çalışmalı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN