Altın dÖnem

Yeni Başkan Hüseyin Altınbaş, "Göztepeliler'den danışma grubu oluşturacağız. Kulübü birlikte yöneteceğiz" dedi. Belediyelerden ve herkesten de destek istedi

Giriş Tarihi: 6.6.2013
Göztepe'nin yeni başkanı Hüseyin Altınbaş, birlik mesajları verdi. Egeli Sabah'ı ziyaret eden Altınbaş, kulüp yönetiminde katılımcı bir yol izleyeceklerini kaydetti. Göztepelilerden oluşan bir danışma grubu kuracaklarını kaydeden Altınbaş, "Ayda bir toplantı yaparak, görüşlerini alacağız. Kulübü birlikte yöneteceğiz. Ayrıca taraftarımızla da sürekli iç içe olarak, onların görüşlerini, mesajlarını dikkate alacağız. Camia ile bütünleşerek başarıya ulaşacağız" diye konuştu.Altınbaş Holding'in artık sadece sponsor olacağını kaydeden Altınbaş, "Ben holdinge bağlı değilim. Sadece Göztepe'nin başkanıyım. Başta belediyeler olmak üzere tüm sponsorları kulübe destek vermeye çağırıyorum. Çünkü taşıma suyla değirmen dönmez. Türkiye'ye örnek bir kulüp oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yıl iyi bir ekip yaparak şampiyon olmak istiyoruz" dedi.

AYTEK takımda KALIYOR
Öte yandan takımda Şaban ve Mehmet Sak'ın ardından Aytek de Twitter hesabından "Önümüzdeki sezon Göztepe forması altında mücadele vereceğim. Bundan dolayı gururlu ve mutluyum" açıklamasını yaptı. Teknik direktör arayışı ise sürüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altın dÖnem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN