Türkiye'nin en iyi haber sitesi

girişinde temizlik

Kuşadası dağcılık ve ihtisas spor kulübü üyeleri -yılancı burnu arasında temizlik çalışması yapıldı.

Giriş Tarihi: 6.6.2013 11:05
Kuşadası Dağçılık ve İhtisas Spor Kulübü üyeleri tarafından, Kuşadası'nın simgesi olan 'nın girişi ile Yılancı Burnu arasında temizlik çalışması yapıldı. Çevre Haftası kapsamında Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte, dağcıların temizlik çalışması gün boyu sürdü.

Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri ekibiyle işbirliği içinde Güvercinada ile Yılancı Burnu arasında gerçekleştirilen temizlik çalışması sırasında, Kuşadası Dağçılık ve İhtisas Spor Kulübü üyeleri sahil şeridini çeşitli atık, pet şişe, poşet ve yosunlardan temizledi. Kuşadası Dağçılık ve İhtisas Spor Kulübü Başkanı Mustafa Aksoy, çevre kirliliğinde de bir afet olduğuna dikkati çekerek, ' Dernek üyeleri olarak belediyemizin katkıları ile Kuşadası'nın en önemli noktasını temizliyoruz. Çevre haftası boyunca etkinliklerimiz sürecek ' dedi.

Bu arada, Kuşadası Dağçılık ve İhtisas Spor Kulübü üyelerinin etkinlikleri gün boyu sürdü. Kuşadası Dağcılık İhtisas Spor Kulübü Başkanı Mustafa Aksoy ve Ağrı Dağı'nın zirvesine çıkan en geç isim olan Kuşadalı 17 yaşında çıkan Aslı Çakır, Dünya Çevre Günü nedeniyle Kuşadası'ndaki çeşitli binaların çatılarına çıkarak, çevre duyarlılığını gösteren pankartlarla gösteriler yaptı. Dernek Başkanı Aksoy, hedeflerinin çevre duyarlılığına dikkat çekmek olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvercinada girişinde temizlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN