Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üyelerine müjde verdi

Giriş Tarihi: 4.7.2013
İzmir Otobüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Hasan Basri Bostancı, oda olarak üyelerinin eğitimine büyük önem verdiklerini belirterek, Kahramanlar'da 5 katlı yeni bir hizmet binası yapmak için çalışmalara başladıklarını söyledi. Bostancı, önümüzdeki günlerde de esnafa yönelik trafik, kasko gibi sigorta hizmetleri için önemli bir adım atacaklarını belirtti, "Yakında üyelerimize trafik, kasko ve benzeri sigorta hizmetlerini vermeye başlayacağız. Bunun için çalışıyoruz" dedi.
Odanız hakkında bilgi alabilir miyim?
3 bin 500'e yakın üyemiz var. Hem otobüs hem de servisçiler bulunuyor. İzmir'de bu sektörlerde hizmet veren esnafımız diğer odalara da kayıtlı olabiliyorar. Biz ise tüm sektöre hizmet ediyoruz. İzmir'de başta valilik olmak üzere milli eğitim, emniyet, jandarma ve belediyelerle çok iyi, koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Yeni hizmet binamızla çok daha güzel çalışmalara imza atmaya hazırlanıyoruz.
Yeni hizmet binası dediniz. Yeni bir bina mı aldınız? Bilgi verebilir misiniz?
Kahramanlar'da yeni bir yer aldık. Eski kahramanlar pazaryerinin bulunuduğu yerde. Şu anda aktarma istasyonu haline dönüştürülen metro ve İZBAN istasyonlarına çok yakın. 5 katlı bir hizmet binası yapacağız.
Yeni projeleriniz var mı?
Önümüzdeki günlerde üyelerimize trafik, kasko ve benzeri sigorta hizmetlerini vermeye başlayacağız. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Sigorta sonrasında esnafımızın yaşadığı sorunlarında esnafın yanında olmak için böyle bir adım attık. Önümüzdeki günlerde ayrıntılarını paylaşacağız.
Eğitim çalışmalarınızı anlatabilir misiniz?
Okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte İzmir Otobüsçüler ve Servisçiler Odası olarak üyelerine yönelik gerçekleştirdiği eğitim çalışmalarına hız verdik. Telif Hakları ve İş Güvenliği yasaları hakkında seminer düzenliyoruz, ayrıca okul servisi çeken üyelerine de insan ilişkileri ve iletişim eğitimleri veriyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üyelerine müjde verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN