Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şenlik için, İTO ile Mardin el ele verdi

Giriş Tarihi: 6.7.2013
İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkanı Ekrem Demirtaş, "Kadifekale Şenliği'ni İzmir Mardinliler Federasyonu (İMAF) ile yeniden gerçekleştirmek istiyoruz" dedi. İMAF Genel Başkanı Mehmet Şahin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş'ı ziyaret etti.

TEBRİK ZİYARETİ

Geçtiğimiz günlerde yapılan İTO seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Demirtaş'a tebrik ziyaretleri sürüyor. İMAF Genel Başkanı Irmak ve ekibi de Demirtaş'a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, İMAF'ın kentin bütün dinamikleri ile her fırsatta bir araya geldiğini belirten Irmak, "Ekrem Bey, İTO'daki deneyimi ile İzmir'deki en önemli simalardan. Kendisinin çalışmalarını taktirle izliyoruz. Biz Mardinliler Federasyonu olarak da 100 bini aşkın hemşerimizi kapsıyoruz. İzmir'i ileriye taşıyacak her projede yer almaya hazırız" diye konuştu.

ŞENLİKLER BAMBAŞKA
İMAF'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Demirtaş, "Doğrusu ben de uzun bir zaman Mardinlilerle çok yan yana gelemedim. 'Mardinlileri tanımıyordum', desem yeridir. Ancak Kadifekale'de yaptığımız şenlikler ile İzmir'deki Mardinlileri tanıma şansı buldum. Zaman içinde odamız bünyesinde de önemli çalışmalara imza attık. Ama Mardinli kardeşlerimize ulaşma açısından şenlikler bambaşkaydı. İMAF ile Kadifekale Şenlikleri'ni yeniden birlikte yapmayı isteriz. Kentimizdeki kaynaşmayı sağlayan bir çalışma olacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şenlik için, İTO ile Mardin el ele verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN