Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir sofra da sen kur

Giriş Tarihi: 11.7.2013

Konak Belediyesi ve İzmir Kültür ve Sanatı Geliştirme Derneği işbirliğinde düzenlenen 'Bir sofra da sen kur' kampanyası bu yıl da devam ediyor

İzmir Konak Belediyesi küçük katkılarla Ramazan'da iftar sofrası kurmak isteyen yardımsever yurttaşlar için 'Bir sofra da sen kur' kampanyasına başladı. Geçtiğimiz yıl 7 bin 500 duyarlı yurttaşın katıldığı kampanyaya, bu Ramazan da devam edecek. 'Bir sofra da sen kur' kampanyasıyla binlerce İzmirliyi paylaşım ve dayanışma çemberinde buluşturan Başkan Tartan, "Geçtiğimiz yıl 'Bir sofra da sen kur' kampanyamız büyük ilgi gördü. Binlerce yurttaşımız kampanyaya katılarak hiç tanımadığı ihtiyaçlı aileye destek oldu. Yine vatandaştan gelen yoğun istek üzerine bu yıl da kampanyamız devam ediyor" şeklinde konuştu.

5 LİRA YETERLİ
'Bir sofra da sen kur' kampanyasına katılmak için hesap numaralarına bir adet iftar yemeği için 5 lira yatırmak yeterli. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar, 0 232 489 49 21 nolu telefondan İzmir Kültür ve Sanatı Geliştirme Derneği'ni arayarak bilgi alabilirler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir sofra da sen kur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN