Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Zolan: Denizli'yi marka kent yapacağız

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan 1200 Evler'de teravih namazı sonrası mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Büyük ilgi gören Zolan sorunları dinledi

Giriş Tarihi: 21.7.2013
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, her gün bir mahallede teravih namazı sonrası sohbet toplantısı düzenliyor. Son olarak 1200 Evler Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Zolan, burada da yoğun ilgiyle karşılandı. Mahallenin önemli ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü giderdiklerini dile getiren Başkan Zolan, "Buraya başkan yardımcılarımızla ve daire müdürlerimizle birlikte göremediğimiz sıkıntıları tespit etmeye geldik" dedi. Zolan şöyle dedi: "Buraya sizlerin dertlerini sıkıntılarını, taleplerini dinlemeye ve yerinde çözüm üretmeye geldik. Bu buluşmanın amacı bizim göremediklerimizi, sizin için önem taşıyan konuları tespit etmek. Biliyorsunuz ki Denizli'nin 28 yıllık büyükşehir hayali gerçekleşti. Büyüşehir demek büyük hizmetler demek. Büyükşehirle birlikte kaynaklar artacak. Kaynakların artması demek Denizli'nin daha büyük projelere kavuşması demek. Bizim amacımız bu kenti Denizli insanına yakışır bir hale getirmek. Elbirliği ile bu kenti bir dünya kenti yapacağız."

HER YER AYNI DEĞERDE
"Denizli'nin her yeri bizim için aynı değerde" diyen Zolan, "Buraya taleplerinizi dinlemeye geldik. Bu kente ne yapılacaksa sizlerin fikirleri alınarak yapılıyor. Halkımıza danışarak, onların fikirlerini alarak çalışmaya gayret sarf ediyoruz. Bize yöneltilen talepleri öncelik sırasına göre mutlaka yerine getiriyoruz. Burada da camimizin çevre düzenlemesini ve bir takım ihtiyaçlarını giderdik. Parkımızın düzenlemesini gerçekleştirdik ve mahallemize yakışır hale getirdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Zolan: Denizli'yi marka kent yapacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN