BTM, çatıları yeşillendiriyor

2012 yılından itibaren, Optigreen yeşil çatı sistemleri ile optimum çözüm önerileri sunan BTM, yapılaşma ile doğadan istemeden de olsa alınanı doğaya iade ederek yeşil alanlar yaratılmasında önemli bir rol üstleniyor

Giriş Tarihi: 24.7.2013
Enerji tasarrufu ve karbon salınımının en aza indirgenmesini sağlayan BTM Optigreen Yeşil Çatı Sistemleri, yapıların farklılaşma ve prestij kazanması açısından da tercih ediliyor. İnşaat sektöründe yaşanan büyük rekabet içinde yeşil çatılar, özellikle konut projelerinin niteliklerinin artırılması, Avrupa- ABD normlarında Leed ve Bream sertifikalarına sahip olma kriteri ile benzer projeler arasında tercih edilme şansını yükseltiyor.

UZMAN KADRO

BTM Teknik Pazarlama Uzmanı Gül Şenel, BTM Optigreen Yeşil Çatı Sistemleri sayesinde gelecek nesiller için daha temiz, sağlıklı bir yaşam; estetik açıdan da oldukça zengin alternatifler sunduklarını belirtti, şöyle devam etti; "2012 yılından itibaren geliştirdiğimiz bahçe çatı projelerimize iyi bir örnek olan Yalova'da şehrin gürültü ve stresinden uzak, doğayla iç içe, kaliteli sakin bir yaşam sunan Apec Çelik firmasının SAKURA PARK evleri oldukça ilgi çeken bir proje oldu. Bayimiz Levent İnşaat'ın malzeme satışını gerçekleştirmiş olduğu projede, su yalıtımı ve bahçe çatı uygulamalarında BTM olarak teknik uzman kadromuz ile uygulama başlangıcı ve kontrolü desteği sağladık. Mevcut 1200m2 teras alan üzerinde su yalıtımı katmanları döşenerek, seyrek yeşillendirme ve sedum bitkilendirmeye yönelik BTM Optigreen sistem bileşilenleri uygulaması yapıldı. Uzman peyzaj ekipleri tarafından özel seçilmiş bitki, çiçek ve çim ekimi gerçekleştirilen proje, sunduğu görsel şölenle sektörde ilgi çeken konutlar arasında yerini aldı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BTM, çatıları yeşillendiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN