Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'e kardeş gelecek

Karşıyaka Belediyesi'nin 2 milyon lira maliyetli Temizlik İşleri Binası, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in de katıldığı törenle hizmete açıldı

Giriş Tarihi: 24.7.2013
Belediye'nin 2 milyon lira maliyetle yaptığı yeni binanın açılışını, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Belediye Başkanı Cevat Durak ile birlikte yaptı. 2 bin 400 metrekare alana sahip yeni binanın çalışma ofisleri, temizlik ve çöp toplama araçları için otopark, araç yıkama parkurları, akaryakıt istasyonu, seminer salonları ve bir de kafeterya bulunuyor. Siyasi Partiler Yasası'nın değiştirilmesi ve yüzde 10 barajının kaldırılması çağrısında bulunan Tekin, yerel seçimler konusuna da değindi, "İzmir ile ilgili hiçbir tereddüt yok. İzmir'e İstanbul, Ankara kardeş olarak gelecek. Türkiye'de de temizlik hareketi başlatalım" diye konuştu. Yerel seçimlerin Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli olduğunu söyleyen Tekin, "Önümüzde seçimler var. İlk kez belediye seçimleri bu kadar anlamlı. Türkiye'nin geleceğini bu seçimler belirleyecek. Şehirler sosyal yaşamıyla var olur. Unutmayın, insanlar cehennemi görmeden cennete inanmaz. Eksiklerimiz var. Ama en kısa sürede gidereceğiz" dedi.

"300 PROJE YAPTIK"
9 yılda, eski parayla 550 trilyonluk yatırımla, 300 projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Belediye Başkan Cevat Durak, "CHP'li bir yerel yönetim olma sorumluluğuyla, yaşadığımız kentleri, sosyal demokrasinin, insanı merkezine alan yönetim anlayışıyla, geleceğe taşıma görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Karşıyaka için projeler üretiyor, onları hayata geçiriyor ve hemşerilerimize şehrin keyfini yaşatmaya çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'e kardeş gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN