Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarı geleneğini bu yıl da sürdürdü

"Her insan ayrı bir dünyadır" felsefesinden yola çıkan İzmir Final Dergisi Dershaneleri'nde bu yıl da yüzler güldü. LYS'de ilk 100'de 7, ilk 1000'de de 56 öğrencisi sıralamada yer aldı

Giriş Tarihi: 31.7.2013
Final dergisi Dershaneleri'nin bu başarısının sırrı, her insan ayrı bir dünyadır felsefesinden yola çıkarak yaptığı çalışmalarına önem vermesinden kaynaklanıyor. İzmir final Dergisi Dershaneleri ve Ege Bölgesi Yönetim Temsilcisi Osman Oğuz, 1991'de dershanenin tüm Türkiye'ye yayıldığı süreçte beyni, azmi ve yönetici özellikleri ile aktif olarak yer aldı.Türkiye genelinde 200'ü aşkın şubesi olan dershanelerin üyesi olmaktan büyük bir onur duyduğunu belirten Oğuz, "Dershanemiz her yıl olduğu gibi bu yıl da yine büyük bir başarıya imza attı. 2013 LYS'de ilk 100'de 7 öğrencimiz 40 derecesinde, ilk 1000'de 56 öğrencimiz 206 derecemiz ile başarı yolculuğumuza devam ediyoruz. Ayrıca 2013 LYS yerleştirme sonuçlarına göre 147 tıp fakültesi, 528 mühendislik- mimarlık, 64 diş hekimliği-eczacılık FTR, 95 hukuk, 166 işletme, iktisat, 666 diğer fakültelere yerleşen öğrencilerimizle gurur duyuyor ve başarılarının devamını diliyoruz" diye konuştu.

EKİP ÇALIŞMASI
Başarı merdivenlerini elleri cebinde çıkılamayacağını hatırlatan Oğuz sözlerine şöyle devam etti: Final'de başarı anlayışı ve süreci, kazanmak veya birinci olmakla ilgili değildir. Bir yarışı iyi koşmak ve yapabileceğinin en iyisini yapmak önemlidir. Her öğrencinin kendi kulvarında en iyi sonucu almasını hedefleyen bir eğitim kurumuyuz. Dershanelerimiz kesinlikle bir ekip çalışması ortaya koyuyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarı geleneğini bu yıl da sürdürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN