SBS Şampiyonu Şehzade'yi seçti

Giriş Tarihi: 31.7.2013

2013 SBS Türkiye birincisi Zehra Betül Şen, yeni eğitim ve öğretim yılında Manisa Şehzade Mehmet Fen Lisesi'nde okuyacak

Manisa Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen törenlerde çeşitli hediyelerle ödüllendirilen Türkiye Şampiyonu Zehra Betül Şen Manisa'da coşku ile karşılandı. Başarılı öğrenci önümüzdeki yıl için Manisa Özel Şehzade Mehmet Fen Lisesi'ni seçti. 2013 SBS şampiyonunun Şehzade Mehmet'in ilk kaydı olması lisenin önümüzdeki yıllarda eğitimde yine iddialı olacağını gösterdi.

BAŞARI TAÇLANDI
Özel Şehzade Mehmet Ortaokulu Müdürü Fatih Sadi, bu yıl son kez yapılan SBS'de okullarından birinci çıkarak Şehzade Mehmet Eğitim Kurumları'nın başarılarının bir kez daha taçlandığını dile getirdi. Türkiye birincisi olan Şen'e bundan sonraki yaşamında başarı dileyen Sadi, "SBS şampiyonunu onurlandırmak adına kendisine, dizüstü bilgisayar ile Avrupa gezisi hediye edeceğiz" dedi. SBS'de Türkiye birincisi olmanın mutluluğunu yaşadığı belirten Zehra Betül Şen ise, başarısındaki en büyük destekçisinin ailesi ve öğretmenleri olduğunu söyledi, "Yıl içinde düzenli olarak çalıştım. Kendimi direk SBS'ye odaklamadım. Başarımın sırrının bu olduğunu düşünüyorum. Şimdi eğitimimi öncelikli olarak Şehzade Mehmet Fen Lisesi'nde sürdürmeyi düşünüyorum. Gelecekteki hedefim ise iyi bir mimar olmak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SBS Şampiyonu Şehzade'yi seçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN