Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yabancı dil eğitimi veren sağlık koleji

Giriş Tarihi: 31.7.2013
Bornova Sağlık Koleji yeni eğitim ve öğretim döneminde kapılarını öğrencilerine açıyor. Mezun olan öğrencilerin meslek sahibi olacağını vurgulayan Müdür Cüneyt Üşenti, "Öğrenciler, üniversitelerin ilgili iki yıllık alanlarına geçiş yapabilecek" dedi Öğrencileriyle yapacağı akademik çalışmalarda istedikleri bölümleri kazanmalarını istdiklerini söyleyen Üşenti, "Bunun için deneme sınavları, etütler ve birebir çalışmalar yapmayı planladık. Yerimiz çevre yolunun avantajlı konumu ile ulaşımı kolay Bornova Pınarbaşı'nda Kemalpaşa Caddesi üzerinde bulunuyor. Okulumuzda Anadolu Sağlık Liseleri'nde bulunan tüm bölümler mevcut. Hemşirelik, acil tıp teknisyenliği, anestezi teknisyenliği, radyoloji teknisyenliği, tıbbi laboratuvar teknisyenliği, diş teknisyenliği, ortopedi teknisyenliği ve tıbbi sekreterlik bölümleriyle İzmir'in en kapsamlı okulu olarak hizmete girecek" diye konuştu.

SEÇKİN KADROSU
Öğrencilerinin okulda alacakları eğitim sonrasında hem mesleki yeterliliğe ulaşmış hem de bir üst kurum olan üniversiteye girmeye hazır hale gelmiş olacağını söyleyen Üşenti, "Öğrencilerimiz okulumuzda alacakları üst seviyedeki yabancı dil eğitimiyle üniversitede bu alanda da hiçbir güçlük yaşamayacaklar. Seçkin öğretmen kadrosu ile öğrencilerimize akademik ve mesleki eğitimi en iyi biçimde vererek onları geleceğe hazırlamak öncelikli hedefimiz. Hep birlikte geleceğe daha sağlıklı adımlar atmak için sizleri okulumuza davet ediyoruz" dedi.

MODERN BİR EĞİTİM
Okulda 42 derslik, 11 laboratuvar bulunduğunu söyleyen Cüneyt Üşenti şöyle devam etti: "Görsel sanatlar ve müzik dersliği, kapalı spor salonu, halı saha, fitnes salonu, basketbol, voleybol ve mini futbol sahası, yemekhane, kantin, kafeterya ve geniş yaşam alanlarıyla öğrencilerine modern bir eğitim ve öğrenim imkanı sunuyoruz. İnteraktif sınıflarımız 24 öğrenci kapasiteli. Laboratuarlarımızın donanımı öğrencilerimize dersleri görerek ve uygulayarak eğitim vermek için düzenlendi. Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" sözünü destekleyerek okulumuzda tüm spor dallarında öğrencilerimize hizmet vereceğiz. Bu hizmetler öğrencilerimizin zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmelerine olanak sağlayacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yabancı dil eğitimi veren sağlık koleji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN