Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni Corollalar sahiplerine ulaştı

Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bu yana 40 milyon satış adediyle en çok tercih edilen otomobili unvanına sahip olan Toyota Corolla'nın 11'nci jenerasyonu, dünyada ilk kez Türkiye'deki kullanıcılarına teslim edildi

Giriş Tarihi: 31.7.2013
Türkiye'de üretilen yeni nesil Corolla'ya ilk sahip olanlar arasında İzmirli tutkunları da vardı. Merakla bekledikleri yeni araçları İzmir Toyota Plaza Borovalı'da düzenlenen törenle teslim alanlar büyük mutluluk yaşadılar. Yeni Corolla, Toyota'nın yeni tasarım anlayışının tüm özelliklerini bünyesinde topluyor.

"MUTLULUK YAŞIYORUZ"
Merak ve heyecan içinde beklenen ve aylar öncesinden sıra yazmaya başlayan Yeni Toyota Corolla'yı ilk sahiplerine ulaştırmak için İzmir Toyota Plaza Borovalı'da bir tören düzenlendi. Teslimat töreninde yeni araçlarının anahtarlarını alan İzmirli Corolla tutkunları, otomobillerinin koltuğunda büyük mutluluk yaşarlarken, yeni donanım, teknoloji ve dizayn karşısında hayranlıklarını gizlemediler. Yeni jenerasyon Corolla'ların ilk teslimatı için İzmir Toyota Plaza Borovalı'da düzenlenen törende bir konuşma yapan Toyota Plaza Borovalı Şirket Sahibi Selçuk Borovalı, uzun zamandır bu anı beklediklerini belirtti, "Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Baştan sona yenilenen otomobilimizi her yaş grubundan insan beğeniyor ve takdir ediyor. Toyota'nın hedefi Türkiye halkı için de en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı en sevilen markası yapmaktır. Yeni Corolla'nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inancım tamdır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Corollalar sahiplerine ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN