Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Evet çeteyiz'

Altay'da eski Disiplin Kurulu Başkanı Levent Köstem, eski Başkan Melih Tandoğan'a "Biz kulüpten rant elde etmek isteyenlere karşı savaşan bir çeteyiz" cevabını verdi

Giriş Tarihi: 8.8.2013
ALTAY'DA 25 yıl süresince kulüp doktorluğu yapan eski Disiplin Kurulu Başkanı Levent Köstem'in 2 yıl öncesi istifasının kabul edilmesiyle başlayan tartışma sürüyor. Eski Başkan Melih Tunç Tandoğan, önceki gün yaptığı basın toplantısında Levent Köstem için 'çete' iddiasında bulunmuştu. "Hakikaten biz bir çeteyiz" diyen Köstem, "Biz şu sıralar Melih Tandoğan gibi Altay'dan rant sağlamaya çalışan kişilerle mücadele eden bir çeteyiz. Çamur at izi kalsın politikası izliyorlar. Ama buna pabuç bırakmayız" şeklinde konuştu.
MAHKEMEYE GİDECEK

17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin bilirkişi raporunu hatırlatan Köstem, "Orada, Tandoğan'ın 350 bin lirayı ödenmiş gibi gösterip, kulübü kendine borçlandırdığı tespiti yapılıyor. Ayrıca 220 bin liranın hala sanığın üzerinde kaldığı belirtiliyor. Bunları biz söymemiyoruz, mahkemenin bilirkişi raporu söylüyor. Tandoğan, sıkıştığında Nafiz Zorlu, Mazhar Zorlu, Mahmut Özgener gibi isimlere söylemediğini bırakmayan bir kişi. Kulüp büyükleri de gerektiğinde açıklama yapar" dedi. Köstem, Tandoğan'ın kendisi hakkındaki iddialarıyla ilgili olarak hukuk önünde hakkını arayacağını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Evet çeteyiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN