Türkiye'nin en iyi haber sitesi

16 yılda 7 marka ve 180 çeşit ürün

İzmir'de 1997'de endüstriyel temizlik kimyasalları üretmek için kurulan BSÇ Kimya, çıtasını yükseltti. Birçok marka yaratan, ürün çeşedini artıran şirket, şimdi de eğitime destek veriyor

Giriş Tarihi: 19.8.2013
İzmir'de 1997'de endüstriyel temizlik kimyasalları üretmek üzere kurulan, 16'ncı yılında çıtayı yükseltip, İTOB'da 3 milyon liralık yatırımla kurduğu yeni tesisine taşınan BSÇ Kimya, satış sonrası sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor. 'Entem', 'Arpen', 'Waste' başta olmak üzere 7 markası ve bunların bünyesinde 180 çeşit ürünü bulunan firma, son olarak otel, temizlik eğitimi ve Dekorasyon Derneği'nin Alanya'da gerçekleştirdiği eğitim seminerine sponsor oldu.

"FARK YARATTIK"
Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Burak Çelik, BSÇ olarak satış sonrası hizmetleriyle de fark yarattıklarını söyledi. Bayilerin kanalıyla müşterilerine eğiterek birlikte çözüm ortaklığı yaptıklarını söyleyen Çelik, "Bölgelerdeki etkinliğimizi artırmak için onlarla birlikte hareket ediyoruz. Büyüme ile birlikte sahadaki satış sonrası hizmetin aynı kalite ve profesyonellikte olması gerektiğine inanıyoruz. BSÇ Kimya olarak ürünlerimizi satmakla işimizin bitmediğini, bayilerimizin müşterilerimizin sorunlarını çözmek için her aşamada bugüne kadar yanlarında olduk bundan sonraki süreçte yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi. Salih Çelik tarafından temeli atılan ülke genelindeki 44 bayisi aracılığıyla, 5 yıldızlı otellerden lüks restoranlara, hastanelerden fabrikalara, gıda işletmelerine, devlet kurumlarına kadar geniş müşteri yelpazesinin endüstriyel temizlik kimyasalı ihtiyacını karşılayan BSÇ Kimya, bir başarıya imza attı.

HIZLA BÜYÜYEN 30. FİRMA

Firma, AllWorld Network tarafından 2011 verileri baz alınarak yapılan araştırmada yüzde 136 büyüme oranı ile Türkiye'de en hızlı büyüyen 30'uncu şirket oldu. Yurtdışı satışları her geçen gün artmakta olan BSÇ, Balkan ülkelerine ve Türki Cumhuriyetleri'ne ihracatı artmaktadır. BSÇ, hızlı büyüme ağına bölge satış yöneticileriyle birlikte, araç filosunu hem yenilemekte hem de arttırmaktadır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
16 yılda 7 marka ve 180 çeşit ürün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN