Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayraklı'nın gurur tablosu

Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi'nde kurs gören çeşitli üniversite ve Anadolu lisesini kazanan öğrenciler, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ile kahvaltıda buluştu

Giriş Tarihi: 19.8.2013
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi'nde aldıkları ücretsiz eğitim fırsatları ile çeşitli üniversite ve Anadolu liselerini kazanan öğrencilerle Dünya Barış Anıtı'nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Başarılı bir sezonu geride bırakarak Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) yüzde 95, Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) yüzde 88 başarı sağlayan BAYGEM öğrenci ve öğretmenleri için gurur duyan Başkan Hasan Karabağ, "Sizleri ve başarılarınızı gördükçe gurur duyuyor ve ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlıyorum" dedi.

BİZLERİ UNUTMAYIN

Eğitimde sağladığı fırsat eşitliği için teşekkür eden öğrenciler hayallerini kurdukları lise ve üniversitelerin kapılarından içeri girecekleri günün heyecanıyla yaşamaya devam ediyor. Kahvaltı sonrası öğrencilere seslenen Başkan Karabağ, "Sizlerin başarılarınızla mutlu oluyoruz. Sadece eğitim vererek değil çocuklarımızın tercihlerinde de yardımcı oluyoruz. Böylece yanlış tercih yaparak dışarıda kalma, sene kaybetme gibi problemlerin de önlerine geçiyoruz. İnşallah kazandığınız okullarda da başarılı olur ve mezun olursunuz. Asıl hayat sonra başlıyor. Bizim sizden istediğimiz bir tek şey var. Bizleri sakın unutmayın" dedi Karabağ, okullar açılmadan önce kazanan tüm öğrencilerle birlikte bir araya gelerek bir eğlence düzenleyeceklerini de söyledi. Karabağ ve eşi emekli öğretmen Bahriye Karabağ öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayraklı'nın gurur tablosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN