Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konak zabıtası güçlendi

Ordudan ayrılarak Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde göreve başlayan uzman çavuşlara "Hayırlı olsun" diyen Başkan Tartan, zabıtaların saygınlığını hak ettiği yere taşıyacaklarını belirtti

Giriş Tarihi: 21.8.2013
Uzman Erbaş Kanunu'nda yapılan düzenlemeyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışma hakkı kazanan 15 uzman çavuş Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kadrosuna katıldı. Yeni çalışma arkadaşlarıyla güç ve moral kazanan zabıta ekibiyle bir araya gelen Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, aileye yeni katılan çalışanlara "hoş geldin" dedi. Başkan Tartan, İzmir'in güven ekibi olan zabıta memurlarıyla yaptığı sohbette saygınlık ve önce insan felsefesini öne çıkardı.

DAHA SAYGIN OLACAK

Tartan, zabıtanın belediyenin en önemli yapıtaşlarından biri olduğunu belirterek, zabıta örgütünün kentte güveni sağladığını ifade etti. Tartan şöyle dedi: "Temel prensibimiz önce insan, insana değer vermek. Konak Belediyesi İzmir'in kurumsal kimliğine saygınlık katıyor. Ben göreve geldiğim günden beri zabıtanın saygınlığı hak ettiği noktaya taşımak için özen gösteriyorum. Kentte güveni sağlayan iki önemli unsur var; biri polis diğeri ise zabıta. İkisi de kentin merkezinde hizmet veriyor. İşiniz kolay değil. Sıkıntıları dinliyor, eleştirilere tanık oluyorsunuz. Dürüst, namuslu, mert, Atatürk ilkelerine bağlı olup; insana iyilik ve sevgiyle yaklaşmalısınız. Konak Belediyesi ne kadar prestijliyse siz de o kadar prestijlisiniz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konak zabıtası güçlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN