Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konserle eğitime destek olacaklar

TÜLOV Başkanı Aslan, Çeşme Belediyesi'yle ortaklaşa yapacakları konserler için, "Gelirini, ilköğretim okullarına yönelik kitaplar için kullanacağız" dedi

Giriş Tarihi: 22.8.2013
Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu ve TÜLOV Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan işbirliğiyle ilçe, hem sanata doyacak, hem de adını dünyaya taşıyacak. Birer hafta arayla önce Güney Amerika'nın dünyaca ünlü grubu Klazz Brothers sahne alacak, ardından da Türkiye'nin Tenorları konseri gerçekleştirilecek.

'BÜYÜK KATKI YAPACAĞIZ'
Her iki organizasyona dair detaylı bilgileri Tütüncüoğlu ve Aslan ortak bir basın toplantısı ile paylaştı. Başkan Tütüncoğlu, Çeşme'nin Türk turizminde marka haline geldiğini, dünyada yaşanılabilir bölgeler arasında sekizinci sırada gösterildiğini söyledi, "Sayın Hüseyin Aslan önderliğindeki TÜLOV ile önemli sanatsal etkinliklere imza atıyoruz. Bu defa iki önemli organizasyonla Çeşme ismini yeniden dünya kamuoyunda duyuracak, tanıtıma büyük katkı yapmış olacağız" dedi. Gösterilerden sağlanacak gelirin, ilköğretim okullarına kitap hazırlanmasında kullanılacağını belirten Aslan da, "Klazz Brothers- Cuba Percussion'un, dünyanın önemli gruplarından biri. Ankara'da 12 bin kişiye seslenen ve büyük bir beğeni kazanan topluluğu, İzmir'e TÜLOV'un özel katkılarıyla getirecek olmaktan mutluluk duyuyorum" dedi. Çeşme Açıkhava'da Klazz Brothers- Cuba Percussion 25 Ağustos Pazar günü saat 21.30'da sahne alacak, Türkiye'nin Tenorları konseri de 7 Eylül Cumartesi günü yine saat 21.30'da gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konserle eğitime destek olacaklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN