Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oğlum ameliyat olmazsa ölecek

Konak'ta yaşayan 32 yaşındaki Gurbet Çopur, doğuştan kalbi delik olan 3 yaşındaki oğlu Veysel Çopur için destek olunmasını istedi

Giriş Tarihi: 28.8.2013
İzmir'in Konak ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki Gurbet Çopur, doğuştan kalbi delik olan 3 yaşındaki oğlu Veysel Çopur için yardım istedi. Oğlunun kalbindeki delik olması nedeniyle zaman zaman yüzünün morardığını anlatan genç anne, "Oğlumun yaşaması için ameliyat olması gerekiyor. Bu ameliyatı karşılayacak maddi imkanımız yok" diye konuştu. Seyyar satıcı Remzi Çopur'la (49) evli olan Gurbet Çopur'un dramı yürekleri burktu. 6 yaşında Efe ve 3 yaşında Veysel isminde iki oğlu bulunan ev kadını Gurbet Çopur, oğlunun rahatsızlığı nedeniyle büyük üzüntü yaşıyor. Maddi imkansızlıklar nedeniyle oğlunu ameliyat ettiremeyen çaresiz anne EGELİ SABAH aracılığıyla yetkililere ve hayırseverlere seslendi. Eşinin seyyar satıcılık yaparak evlerinin geçimini sağlamaya çalıştığını dile getiren genç anne, tek isteğinin küçük oğlu Veysel'in bir an önce sağlığına kavuşması olduğunu ifade etti. Yeşil kart sahibi olduğunu belirten anne Çopur, "Bu yıl büyük oğlum ilkokul 1. sınıfa başlayacak. Allah'a şükür büyük oğlumda herhangi bir sağlık problemi yok. Küçük oğlumun doğuştan kalbi delik. Rahatsızlığı her geçen gün artıyor. Ameliyat olmazsa daha da kötüye gidecek. Zaman zaman yüzü morarıyor, nefes alıp vermekte güçlük çekiyor. Doğduğu zaman kalbinde iki delik vardı. Deliğin birisi zamanla kendiliğinden kapandı. Fakat diğer delik duruyor. İnşallah büyüklerimizin desteğiyle oğlum sağlığına kavuşacak" diye konuştu. Oğlunun yüzü morardığı zaman çok üzüldüğünü, gözyaşlarını tutamadığını söyleyen anne Çopur şöyle dedi:

"HERKES GİBİ KOŞSUN"
"Oğlum nefes alıp verirken güçlük çekiyor. Onu o şekilde görmek beni çok endişelendiriyor. Rahatsızlığı nedeniyle arkadaşlarıyla sokakta çıkıp oynayamıyor. Sağa sola giderken kucağımda götürüyorum. Artık Veysel de herkes gibi koşsun oynasın istiyorum"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlum ameliyat olmazsa ölecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN