Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sudan etkilenmeyen laminat parke

Giriş Tarihi: 30.8.2013
Serfleks Ar-ge çalışmaları ile tasarlanan bu ürünün çıkış noktası, laminat parkenin uygulama ve kullanım sırasındaki dezavantajlarıdır. Bunlar, sudan etkilenmesi, ses problemi ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Serfleks bu dezavantajları avantaja dönüştürecek son kullanıcı ve proje sahiplerinin şikayetlerini ortada kaldıracak bir ürün geliştirmeyi hedeflemiş ve başarmıştır. Bugüne kadar gerek nihai tüketiciler gerekse proje sahipleri ve proje uygulayıcıları Laminat Parkeye alternatif olacak tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek, dayanıklı ve aynı zamanda da dekoratif bir zemin döşemesi bulamamışlardır.

KULLANIM RAHATLIĞI

Aquafloor'un çıkış noktası su ile olan birlikteliğidir. Aquafloor yüzde 100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle kullanıcılara yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Aquafloor'un suya ve neme karşı mükemmel dayanım özelliği vardır. Aquafloor hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, kapalı teraslar için uygun bir malzemedir. Aquafloor özellikle oteller, restoranlar, spor salonları, mağazalar ve ofisler gibi proje uygulamaları içinde önerilebilecek en uygun yer döşemesi çözümüdür. Aquafloor klasik ahşap laminat parkelere oranla sesi daha fazla emme özelliğine sahiptir. Bu sayede adım atma esnasında oluşan topuk sesine karşı tok akustik bir efekt verir. Ahşap yer döşemesi hissiyatını kaybetmeden, gereksiz gürültüye izin vermez. Aquafloor yüzeyi her zaman hijyen sağlayan poliüretan esaslı tabaka ile kaplıdır. Toz ve leke tutmaz. Ekstra güçlü aşınma tabakasına sahiptir. Aquafloor'un uygulaması ve bakımı çok kolay ve zahmetsizdir. İlk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur. Sağlığa zararlı malzeme içermez ve sağlık belgeleri alınmıştır.Tamamen birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, geri dönüştürülebilinir, doğa dostu bir üründür.

15 YIL GARANTİLİ
İlave olarak da özellikle laminat parke gibi dekoratif bir ürün projelerde seramik ve benzeri rijit malzemeler ile genleşme probleminden dolayı uyumlu olarak çalışamamıştır. Fayda ve maliyet analizi yapıldığında malzeminin ekonomik oluşu daha da ön plana çıkmaktadır. Serfleks A.Ş.tarafından üründen kaynaklı hatalara karşı 15 yıl garantilidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sudan etkilenmeyen laminat parke
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN