Üretim miktarı iki katına çıktı

İnşaat sektöründeki hedefi, kaliteli ürün ve en iyi fiyat garantisiyle müşteri memnuniyeti olan Ege Beta, alt yapı çalışmalarını hızlandırdı, üretim kapasitesini artırdı

Giriş Tarihi: 30.8.2013
Ege Beta kadrosuna sektöründe deneyimli ve tecrübeli çalışanlar almaya devam ediyor. Son olarak sektörde 14 yıllık satış ve üretim tecrübesi ile ön plana çıkan Osman Yaşyer'i, genel müdür yardımcısı olarak bünyesine kazandırdı. Yaşyer ilk olarak, uzun yıllar otomasyon ve panjurda satış deneyimden yola çıkarak, öncelikle fabrika içinde üretim bantları ve makine parkurunu yeniledi. Böylelikle üretim kapasitesini panjur, kepenk, sineklik ve fotoselli kapıda 5 bin adet rakamlarına göre alt yapı hazırlıklarını tamamladı. Bu yapılan yeni yatırımlarla imalat sürecini kısaltmak ve ürün hizmet kalitesini daha da arttırmayı planladı.

ÜCRETSİZ LOJİSTİK
Ege Beta tüm ürün yelpazesini Türkiye'ye ve yurtdışına pazarlamaktadır. Türkiye ve yurtdışında toplamda 18 bin adet müşteri portföyü bulunuyor. Firmanın Ege Bölgesi'nde olmasından kaynaklı pozitif ayrımcılık yaparak bu bölgedeki müşterilerine ürünlerinin daha sağlıklı bir şekilde ulaştırabilmek amaçlıyor. Ayrıca ücretsiz lojistik hizmeti sağlamak için belirli bölgelere, düzenli olarak her hafta sevkiyat planlıyor. Ege Beta'nın ürün yelpazesi genişliği de tartışılmaz boyutta. Alüminyum profil, panjur, kompozit, kepenk, fotoselli kapı, endüstriyel kapı, yangın kapısı, bahçe grubu otomasyonu, sundurma, alüminyum küpeşte ve hazır çit, tek bir çatı altında Ege Beta'da toplanmıştır. Ege Beta gücünü ürün çeşitliliğinin yanı sıra sektöründe deneyimli 135 personeli ve 40 araçlık parkuru ile de sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üretim miktarı iki katına çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN