Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'nin Ödemiş ve Bayraklı buluşması

Giriş Tarihi: 31.8.2013

AK Parti; Ödemiş'te Nesrin Ulema'nın, Bayraklı'da Aydın Şengül'ün katılımıyla yaptığı toplantılarda yerel seçimler için yapılması gerekenleri ve yol haritasını görüştü

AK Parti Ödemiş İlçe danışma Kurulu toplantısına katılan İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin seçimlere 7 ay kala Ödemiş'e hizmet telaşına düştüğünü söyledi. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem, Ödemiş İlçe Başkanı Ali Hadim, Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçioğlu, belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıdaki konuşmasına Suriye, Gezi parkı olayları hakkında bilgi vererek başlayan Ulema, daha sonra yerel seçime değindi. Bütünşehir süreci ve yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Ulema, şunları söyledi: "Ödemiş sanki yeni keşfedilmiş bir yermiş gibi seçimlere aylar kala, CHP'li Büyükşehir Belediyesi, Ödemiş'e hizmet getirme derdine düştü. Yeni asfaltlanan yollar bir daha asfaltlanıyor. Yeni kaldırımlar bir kez daha kazılıyor. İzmir'de kendi burnunun dibine hizmet götüremeyen Büyükşehir, Ödemiş'e nasıl hizmet getirsin! CHP'li belediyeler kazara görevlerine devam ederlerse hizmet aksamaları olur mu? Evet olur. Bu nedenle hizmet akışı için yerel seçimler önemli. Biz AK Parti olarak İzmir'e hizmet etmeye hazırız. Hedefimiz hem Büyükşehir'de hem de ilçe belediyeleri. Bunun için halkımızdan destek istiyoruz. Şu anda muhalefet belediyeleri, her projenin önüne bir engel koyuyor. Hizmetin zamanında yerine ulaşması, daha hızlı hizmet için İzmir'e AK Partili belediyeler gerekiyor. Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirirsek 2014 yılındaki yerel seçimlerde başarı gelecektir." Toplantı basına kapalı olarak devam ederken, partililer İzmir Milletvekili Ulema ile il ve ilçe yöneticileriyle düşüncelerini paylaştı.

BAYRAKLI TOPLANTISI

Bayraklı İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi toplantısı da İzmir Milletvekili Aydın Şengül'ün katılımı ile yapıldı. Yerel seçimlerde Bayraklı'da mutlaka iktidar olmak istediklerini belirten Şengül, "İnşallah seçimle birlikte AK Parti güneşi Bayraklı'dan doğup tüm İzmir'e yayılacak. Yıllardır doğru düzgün hizmet göremeyen İzmir'in AK belediyecilik anlayışına çok ihtiyacı var. İzmir'de hizmet ateşini yakmak için gün sayıyoruz" dedi. Parti teşkilat binasında gerçekleştirilen toplantıya Şengül'ün yanı sıra Bayraklı İlçe Başkanı Ali Aslan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleriyle partililer katıldı.

"ARANIZDAN DIŞLAYIN"
Teşkilat içinden aday adayları çıkabileceğini, sonunda Genel Merkezin kararına alternatifsiz destek verilmesini gerektiğini belirten Şengül, teşkilata uyarılarda bulundu, şöyle dedi: "Aramızdan arkadaşlarımızın aday adayı olabilir, meclis üyeliğine adaylığını koyabilir. Sonuçta Genel Merkezin vereceği karar bir kişi olacak ve o zaman tüm partililer o alternatifsiz bir şekilde o kişide birleşmeli, parti için çalışmalı. Aramıza nifak tohumları ekmeye çalışanlara izin vermeyin. Onları aranızdan dışlayın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'nin Ödemiş ve Bayraklı buluşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN