Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Umut Yıldırım'da

İzmir Gücü Spor Vakfı'nın (İZVAK) öncülüğünde bir araya gelen 7 kulübün temsilcileri, maddi sorunların aşılması için Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile bir toplantı organize edilmesini istedi. Ayrıca yerel yönetimlerden de destek sağlanmasını talep etti

Giriş Tarihi: 5.9.2013
İzmir Gücü Spor Vakfı (İZVAK) yönetimi, İzmir kulüplerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Kulüpler, ekonomik destek sağlanmasını istedi. Toplantıya İZVAK Başkanı Tuğrul Yemişçi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Altay Başkanı Niyazi Konuşmaz, Altınordu Başkan Vekili İbrahim Görücüoğlu, Bucaspor Başkan Vekili Hüsnü Kaya, Göztepe Başkanı Hüseyin Altınbaş, İzmirspor'dan 2. Başkan Ethem Ateşler, Karşıyaka'dan Başkan Fatih Diniz ve Menemen Belediye'den Mehmet Aslan katıldı. Ekonomik açıdan sıkıntılı günler yaşadıklarını söyleyen kulüp temsilcileri, vakfın öncelikle İzmir Milletvekili Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile bir toplantı organize etmesini istedi. Ayrıca İzmir'deki EXPO ve İZKA gibi kamu kurum ve kuruluşlardan da proje desteği alınması konusunda destek talep etti.

YEMİŞÇİ'DEN SÖZ
İZVAK Başkanı Yemişçi ise Ankara'da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile başkanları bir araya getirecek toplantıyı kısa zamanda organize edeceklerini kaydetti. Yemişçi, "İZKA Genel Sekreteri Sayın Ergüder Can'dan, kalkınma ajansından proje karşılığı kulüplerimize nasıl destek olunacağını öğreneceğim. Yeni stat inşaatlarını takip edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi'nin kulüp altyapılarına İZVAK'ın projesi dahilinde tesis ve yardım konuları için Başkan Sayın Aziz Kocaoğlu ile görüşeceğim. Bu toplantıda dile getirilen tüm sorunları İzmir Milletvekili Bakanımız Sayın Binali Yıldırım'a sunulacak hale getireceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Umut Yıldırım'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN